Náhled: Türkiye vs Česká republika – předpověď, týmové novinky, sestavy

Sports Mole hodnotí sobotní mezistátní přátelské utkání mezi Tureckem a Českou republikou, včetně předpovědí, týmových novinek a možných sestav.

krocan A Česká republika Oba budou chtít zakončit rok 2022 na vysoké úrovni, když se v sobotu setkají na stadionu Gaziantep v mezinárodním přátelském utkání.

Crescent-Stars zahájili měsíc výhrou 2:1 nad Skotskem ve středu večer, zatímco jejich hosté vstřelili na Faerské ostrovy pět nezodpovězených gólů.

Náhled zápasu

© Reuters

název Ozan Kabák Žádný investor z Premier League o něm nějakou dobu neslyšel, ale 22letý hráč si v Hoffenheimu začal rozvíjet talent na střílení gólů a pokračoval v tomto tématu ve výhře Turecka 2:1 nad Skotskem v polovině týdne.

Bývalý střední obránce Liverpoolu a Norwich City otevřel skóre před poločasem, když skórovala další bývalá hvězda Premier League Čingis pod Během čtyř minut od začátku druhého poločasu náskok svého týmu zdvojnásobil John McGinn Dělat věci zajímavými s půlhodinou hraní.

McGinnova stávka však poslouží pouze jako útěcha Stefan Kuntz Turecká reprezentace dosáhla pátého vítězství v devíti zápasech, když se Turecko dobře zotavilo z toho, že v posledních dvou zápasech Evropské ligy národů nezvítězilo proti skromnému Lucembursku a Faerským ostrovům.

Hvězdy Al Hilala nebudou přítomny na Kataru 2022, ale přesto se intenzivně zapojily do jednání o mistrovství světa, přičemž se již očekává, který tým bude letos v zimě „Tureckem na Euro 2020“ a bude výkon výrazně za očekáváním.

Cesta hostitelů na Euro 2024 není zdaleka snadná, Kuntzův tým se v kvalifikaci příštího roku utká s Chorvatskem, Walesem, Lotyšskem a Arménií, ale vstřelit v průměru více než dva góly na zápas během Kuntzova krátkého působení ve vedení je jistý recept. pro úspěch. Pro úspěch.

Trenér České republiky Jaroslav Šilhavý reaguje 27. června 2021© Reuters

Zatímco Turecko před pouhými dvěma měsíci utrpělo šokující prohru 2:1 s Faerskými ostrovy v Lize národů UEFA, Česká republika neměla problém vyslat 122. zemi světového žebříčku v jejich přátelském utkání uprostřed týdne a vyhrála pohodlně 5:0.

READ  Arizona Coyotes D Ty Emberson podepisuje tříletou vstupní smlouvu

Zvláštní okamžik pro Mojmír Chitil Už předtím viděl 23letého borce při svém debutu v národním týmu vstřelit hattrick – všechny tři jeho snahy přišly před 23 minutou. Václav Černý Dejte třešničku na dort a Patrizio Stronati Navrch přidána třešeň.

Tento prokázaný úspěch byl perfektní způsob, jak toho dosáhnout Jaroslav ŠilhavýČeská republika zareagovala na jejich nedávný sestup do Ligy národů UEFA, i když málokdo by čekal, že Češi předvedou zázraky proti Švýcarsku, Portugalsku a Španělsku, protože jejich působení v nejvyšší soutěži skončilo již po roce.

Neschopnost kvalifikovat se na mistrovství světa znamená, že se Česká republika na největším turnaji neobjevila od roku 2006, ale účastnila se každého ročníku mistrovství Evropy jako samostatná země a utká se s Polskem, Moldavskem, Albánií a jejich novými soupeři. Faerské ostrovy jsou v kvalifikaci pro ročník 2024.

Vítězství nad Faerskými ostrovy prodloužilo neporazitelnost hostů v přátelských zápasech na úctyhodných pět, ale poslední dva zápasy prohráli s Tureckem pokaždé 2:0, naposledy se vzdali přesile Al Hilal Stars na Euru 2016.

Formát mezinárodních přátelských zápasů Türkiye:

Formace Türkiye (všechny soutěže):

Formát mezistátních přátelských zápasů za Českou republiku:

Formát ČR (všechny soutěže):

Novinky týmu

Patrik Schick z Bayeru Leverkusen slaví 4. prosince 2021 svůj čtvrtý gól proti Greuther Fuerth.© Reuters

Türkiye nevyšlo z výhry nad Skotskem jako křídlo bez újmy Ferdi Kadioglu V prvním poločase přišel se zjevným zraněním zad, kterého se nejprve snažil zbavit, než byl vystřídán.

Erin Financial Tento týden by měl nastoupit na levou stranu domácího týmu, přičemž Kuntz také nahradí hvězdu Feyenoordu Orkun Coco ve středu o poločase, ale stažení 21letého hráče je považováno za taktické.

Vzhledem k tomu, že hráči mají během nadcházejícího mistrovství světa delší přestávku, Kuntz by se neměl bránit tomu, aby zde postavil další silnou sestavu, ale Salih Ozkan A Kerem Akturkoglu Oba jsou užitečné možnosti rotace.

READ  Aaron Brown skončil třetí na 200 m na úvodním podniku Diamantové ligy v Dauhá

Na druhou stranu Česko při vítězství nad Faerskými ostrovy nečelilo žádným novým obavám ze zranění, ale jeho hvězdnému útočníkovi. Patrik Schick Nebyl spojen s týmem poté, co se včas nezotavil ze zranění.

Navíc Čechův spoluhráč z Bayeru Leverkusen Adam Halozek Nedostal volno od domácích povinností, aby se mohl zúčastnit listopadových přípravných zápasů, zatímco hráči reprezentující Slavii Praha a Spartu Praha zůstávají se svými týmy kvůli blížícímu se kolu zápasů Českého poháru.

Jako taková nastoupí na hřiště na stadionu Gaziantep skupina relativně nezkušených mezinárodních hráčů, ale speciální partnerství mezi… Tomáš Souček A Alex Krall Mělo by být vidět ve střední čáře.

Možná sestava Turecka:
Jacker. Soyuncu, Kabak, Özcakar; Čelík, Calhanoglu, Kocu, Mali; Ander, Onal, Akturcuglu

Základní sestava české reprezentace:
Pavlenka; Couval, Zema, Brabec, Zamrahal; Souček, Král. Černý, Barák, Navrátil; Chitil

SM texty zelené pozadí

Říkáme: Türkiye 2-0 Česko

Přes chybějící dva nejvýkonnější útočníky má Česká republika stále mezinárodní šmrnc ve středu zálohy i v obraně a Chytilovo sebevědomí nemůže být vyšší, když se hattrickem ohlásil za národní tým.

Plnohodnotný turecký tým, který si pod Kuntzem vychutnává góly, je však jiná ryba než na Faerských ostrovech a můžeme si jen představit, že hvězdy Al Hilal zakončí rok vítězstvím.

Chcete-li analyzovat data o nejpravděpodobnějších skóre, skóre a dalších pro tento zápas, klikněte sem.

Nejdůležitější tip

Naši odborní partneři v Sporita.com V tomto utkání očekávají více než 1,5 gólu. klikněte zde Chcete-li zjistit, co dalšího od této hry očekávat, a získat více osvědčených fotbalových tipů.Více než 1,5: data

ID:499868:1false2false3false:QQ:: z db desktop :LenBod:collect14446: