Bull Lavender Zach Lavigne nepojede s týmem USA do Tokia

Americký basketbalista Zach LaVine v pondělí neodcestuje s týmem do Tokia a dostal se do protokolů o zdraví a bezpečnosti USA Basketball.

Team USA Basketball uvedl, že „z velké opatrnosti“ nebude LaVine cestovat s týmem a doufá se, že se k týmu bude moci připojit ještě tento týden. Hvězda Chicaga Bulls Lavigne nastřílela v nedělním zápase proti Španělsku 13 bodů.

V pondělí vyrazí na cestu pouze osm hráčů, jelikož Devin Booker Phoenix Suns, Jrue Holiday a Khris Middleton stále hrají finále NBA.

Nikdy nezmeškáte medaili: Přihlaste se k odběru olympijského zpravodaje hned teď

Chcete se dostat do zákulisí Tokia? Přihlaste se k olympijským přepisům a získejte exkluzivní přístup ke hrám

USA v neděli zahájily olympijské skupinové utkání proti Francii a poté 28. července nastoupí proti Íránu a 31. července proti České republice. Jerry Colangelo, americký basketbalový trenér mužů, doufá, že mezihry mu poskytnou plný čas na nalezení harmonie před čtvrtfinále 3. srpna.

Mužský tým již ztratil hvězdu Washingtonu Wizards Bradleyho Bella kvůli zdravotním a bezpečnostním protokolům. Na jeho místo nastoupil San Antonio Keldon Johnson, který měl proti Španělsku 15 bodů. Kevin Love se zranil lýtkem a byl nahrazen JaVale McGee.

Pokyny COVID pro sportovce před příjezdem do Tokia:

  • Od sportovců se očekává, že budou sledovat své příznaky po dobu 14 dnů před příjezdem do Tokia.
  • Pokud se u sportovce objeví příznaky COVID-19 během 14 dnů před příjezdem, neměl by cestovat do Japonska. Měli by také informovat své kontaktní místo COVID a konzultovat s lékařem další kroky.
  • Každý americký sportovec musí podstoupit dva negativní testy COVID, provedené v jednotlivých dnech, do 96 hodin od odjezdu. Jeden z těchto testů musí být do 72 hodin od odletu.
  • Pokud je test COVID-19 pozitivní, měl by sportovec okamžitě zahájit izolaci v souladu s místními pravidly a kontaktovat kontaktní osobu COVID, která zaznamená příznaky, výsledky testů a úzké kontakty, jakož i informovat úředníky Tokia a dohodnout se na Další kroky.
READ  Lindsay Jacoblessová se kvalifikuje na páté olympijské hry v krasobruslení

Přispívá: Nancy Armor

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *