Rachel Maddow říká, že bude chodit na rozvrh jednou týdně v květnu – uzávěrka

Rachel Maddow Oznámila, že půjde na týdenní rozvrh hostování MSNBC‚s Show Rachel Maddow Pouze v pondělí večer počínaje květnem.

Rotující hostitelé se vyplní po zbytek týdne a podle mluvčího sítě v tuto chvíli neexistují žádné okamžité plány na náhradní hostitele.

Madhu řekla ve své pondělní show, když se vrátila z dvouměsíční pauzy, aby pracovala na speciálních projektech, včetně filmové verze Ha pánská taška Podcast a kniha.

Od té doby, co loni podepsala novou smlouvu s MSNBC a NBCUniversal, se objevily zprávy, že plánuje omezit svůj plán. Pořad moderovala od roku 2008 a byla nejvýše hodnocenou osobností MSNBC, ale říká se, že se chtěla dostat pryč z úskalí týdenního plánu. Ale kvůli její absenci se sledovanost těchto hodinek ve srovnání se stejným obdobím loňského roku snížila.

Madhu divákům řekla, že bude tento měsíc i nadále moderovat od pondělí do čtvrtka a vrátí se také k pokrytí speciálních událostí.

Když v únoru oznámila pauzu, Madhu naznačila, že by si mohla vzít další.

Ale při svém pondělním návratu řekla: „Jedna z věcí, která mě překvapila, je, že vlastně nepotřebuji další mezeru. To bylo skvělé. Ale myslím, že jsem potřebovala jen jednu. Pořád mám tato další želízka v ohni, všechny ty další věci, na kterých pracuji.“ kterých chci dosáhnout.“

Formát jednou za týden bude testem, který ukáže, zda Maddowova přítomnost na začátku týdne pomůže udržet diváky po zbytek nocí.

Al Velshi zaplnil Maddowovu show několik nocí během její pauzy, ale síť neuvedla hodinové dlouhodobé plány. Madhu řekla, že je „opravdu vděčná, opravdu vděčná, že věci řídil tak skvěle, když jsem byla pryč, mám pocit, že mám velké boty, abych se vrátil, vzhledem k dobré práci, kterou odvádí.“

READ  Muži se vydávají za vojáky v okrese Franklin

MSNBC nedávno změnilo své ranní a pozdní večerní uspořádání, protože Stephanie Ruhley se přesunula z 9:00 na 23:00, moderoval Brian Williams. Poslední slovo Až do odjezdu v prosinci. Čtvrtá hodina Ranního Joea zaplnila slot v 9 hodin ráno.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.