Poražená recenze Netflixu: Streamovat nebo přeskočit?

Poražený, který je k dispozici ke streamování na Netflixu, je thriller odehrávající se v Berlíně kolem roku 1946. Švédský režisér Björn Stein a MånsMårlind vyvinuli myšlenku této série thrillerů. Poražení, neboli Shadowplay, rozvíjí německou perspektivu a události se odehrávají bezprostředně po druhé světové válce.

Poválečný Berlín je v troskách, a přestože rozsah tohoto filmu je smyšlený, děj má částečně přednost před skutečným příběhem. Inspiruje se událostmi a postavami ze skutečného života. Má dystopické nastavení a je nějakým způsobem založen na realitě, což z něj činí atraktivní hodinky.

Poražení: splash nebo skip?

Pokud máte vášeň pro historické thrillery a historická dramata, musíte se podívat na Poraženého. Přehlídka je pozitivně odvážná a vzrušující s působivou kinematografií, silnými výkony a skvěle napsaným příběhem. Děj se odehrává v apokalyptické atmosféře Evropy, kde hraje Taylor Kitsch jako Max McLaughlin, americký policista, který přichází do válkou zničeného Berlína, aby zmírnil krizi. S pomocí policistky vytvoří policejní síly k překonání devastace druhé světové války.

McLaughlin se podílí na vypátrání vůdce poválečného gangu Warnera „Engelmashera“ Glada v Berlíně. Film se natáčel v České republice, hlavně v Praze. Program má kladné hodnocení 6,5/10 IMDb. Poražení následuje originální příběh a švédský režisér MånsMårlind se inspiroval stránkami historie pro scénář filmu. Marlind plánuje natočit film o rozbitých městech a lidech.

Chtěl vytvořit, jak Berlín v roce 1946 odráží tragédii současných válkou zničených míst. Režisér se v podstatě pokouší osvětlit lidskou povahu a podmínky, kdy lidstvo trpí a je prostřednictvím svého filmu tlačeno na okraj. Mårlind se také plně inspiroval „Max a Moritz: Příběh sedmi klukovských žertů“, poetickým dětským příběhem, který líčí dobrodružství dvou amerických chlapců v Německu.

Film odvádí zdánlivě férovou práci při vyprávění utrpení lidstva po válce. Vizuální zaměření filmu je hluboké a některé scény zobrazující realitu trhají srdce. Nepoužívejte mnoho filmových snah, které se zabývají bezprostřední poválečnou druhou světovou válkou, jako narativní pozadí. Kromě toho Mårlind vede film dobře a jeho názory jsou tak detailní a dojemné, že líčí příběh, který neúnavně sleduje lidské hodnoty v troskách civilizace.

Kdo je v obsazení filmu The Lost Cast?

poražená práce

Historická dramatická série má hvězdné obsazení. Taylor Kitsch, která hraje předního amerického policistu Maxe McLaughlina, si zahrála v některých blockbusterových filmech jako X-Men Origins: Wolverine, Battleship. Tom Franklin, který se spojil s McLaughlinem při budování policejních sil v Berlíně, hraje Michael C. Hall. Logan Marshall-Green hraje Maxova bratra Moritze McLaughlina. Nina Hoss hraje Elsie Garten, která se připojí k policii, aby obnovila Berlín jeho slávu.

Mårlindova režijní vize poskytuje filmu zajímavou perspektivu, díky které je historicky fascinující a stojí za to ho sledovat. Dystopická realita, Poražený, by proto měla být na vašem seznamu sledovaných.

READ  Lars zařadil jeden z nejlepších trierských filmů

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *