Asijská udírna a bar Loro

Když spojíte kulinářské nuance High Hospitality – to zahrnuje Netradiční japonské restaurace vrcholíUchiko a Uchiba – a různé kulinářské nuance, které pocházejí z texaského uzení v českém stylu Franklin Barbecue, musíte mít vyzrálý nápad rozšířit jídlo, které exploduje chutí.

Ve skutečnosti, partnerství mezi dvěma restauracemi těžké váhy v Austinu, Texas, máte s Loro Asian Smokehouse & Bar: Aaron Franklin z Hyun Tyson Cole a Franklin Barbecue. Společně přišli s nápadem předvést státní unikátní kulinářský tavicí kotlík.

„Před Lorem existoval vzájemný respekt a obdiv mezi Tysonem Colem a Aaronem Franklinem,“ řekla Amber Quist, generální ředitelka Hai. „Dva šéfkuchaři si navzájem fandili a začali zkoumat, jak by se čerstvé a čisté chutě vrchní desky daly ztotožnit s Franklinovým odvážným, bohatým a kouřovým tradičním grilováním, takže se zrodil Loro.“

Založena na jaře 2018, Loro nabízí skvělé jídlo s globálním dopadem, které rozšiřuje kulinářské hranice země. Thajský papájový salát obsahuje uzené bůček nebo char chiu vepřový bůček, sesquan tofu na kokosové rýži a sezónních okurkách, kimchi vývar s japonským pečeným kuřetem a dubovým pečeným hráškem, pražená sezamová semínka a prášek sriracha.

„Kočičí řezy jsou vždy hitem,“ dodal Quist. „Také, Loro Burger.“ [with red onion-brisket jam, Muenster cheese, lettuce and chile aïoli] Samostatný tisk to chválil.“

Návrh původního umístění v Austinu, autor Michael Hsu Architecture Office s interiérovým designérem Ste’s Craigem Stankettou. Mary Design, Široké dřevěné krovy, inspirované tanečními sály nedaleké Texas Hill Country, dohlížejí na velkou a neformální jídelnu o rozloze 1 850 čtverečních stop. Je téměř dvakrát větší než venkovní terasa.

„Kdybych tu už nepracoval, byl bych se stýkal se svou rodinou,“ řekl Franklin při otevření NRN.

Pobočky skupiny v Dallasu a Houstonu byly dostatečně úspěšné a koncem tohoto roku plánují otevřít čtvrtou restauraci v Addisonu v Texasu severně od Dallasu.

READ  Virové ohnisko Česká republika | Mezinárodní

„S cílem otevřít tři až pět kamionů ročně jsme rádi, že tento koncept rozšíříme,“ řekl Quist. Řekl, že doufá, že do roku 2023 po Addisonovi letos otevře v regionu „nějaké další“ restaurace.

Kontaktujte Bretta Thorna [email protected]

Sledujte ho na Twitteru: @ Food Writer’s Journal

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.