Podnikatel a tvůrce obsahu Deepak Parikh hovoří o zahájení své univerzitní kariéry, budování osobní značky a dalších

Podnikatel a tvůrce obsahu Deepak Parikh hovoří o zahájení své univerzitní kariéry, budování osobní značky a dalších

„Svou osobní značku byste měli začít budovat od vysoké školy, protože nabízí tolik příležitostí,“ řekl tvůrce obsahu a podnikatel Deepak Parikh z Manipal University Jaipur na akci pořádané Techstars Startup Weekend v Džajpuru 1. října 2022. Třídenní akce, kde se účastníci museli první den setkat se svými přáteli, představit své nápady a vytvořit tým. Druhý den měli být instruováni mentory, jak nejlépe pracovat ve svém startupu a jak zlepšit svůj základní produkt. Studentům se dostalo odborného vedení, které jim poskytlo jasno v jejich startupu. Třetí den byl propagační den. Účastníci nyní museli prezentovat svůj výrobek před ostatními účastníky a porotou.

Deepak Parikh byl hlavním řečníkem této akce a hovořil se studenty o osobní značce, začátcích na vysoké škole, jak propagovat svůj startup a dalších. „Podle mého názoru existují dvě důležité věci, na které by se člověk měl při propagaci zaměřit – jednoduchá komunikace a prodej,“ řekl Deepak během svého projevu. Jednou z častých otázek, které položil Deepak, bylo: „Jaké tři vlastnosti by měl mít každý podnikatel?“ Kdo řekl: „Kontakt, odbornost, vědět, kdy skončit.“ Jednou z mentorek na akci byla Anushree Jain, zakladatelka SocialTAG, influencer marketingové agentury a pomohla účastníkům svými znalostmi a postřehy, jak zlepšit jejich produkty.

Hlavní zasedání skončilo dobře a Deepak Parikh byl poblahopřán organizátorům. Deepak spolu s dalšími porotci/mentory neformálně komunikoval s publikem/účastníky akce a poznal jejich ambice a podnikatelské plány.

O Deepak Parikh:

Deepak Parikh je podnikatel, tvůrce obsahu, řečník TEDx a producent kreativních filmů z Kalkaty a nyní sídlí v Bombaji v Indii. Pokračoval ve studiu na Don Bosco School v Kalkatě, absolvoval St. Xavier’s College v Kalkatě a magisterské studium managementu a podnikání dokončil na University of Southampton Business School ve Velké Británii. Chcete-li se dozvědět více, navštivte www.instagram.com/dkpareek / www.dkpareek.com

READ  Sania Mirzaová se naposledy objevila ve Wimbledonu v prvním kole ve Sports News, First Post

Sociální média:

Instagram: https://www.instagram.com/dkpareek/

Facebook: https://www.facebook.com/dkpareek21

Twitter: https://twitter.com/dkpareek21

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/dkpareek/

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *