Eastern Michigan Tennis přehrál domácí zápas s Toledem 5-2

Eastern Michigan Tennis přehrál domácí zápas s Toledem 5-2
Ypsilanti, Michigan (EMUEagles.com) – Tenisový tým Eastern Michigan University dnes, 20. března, prohrál svůj první zápas na Středoamerické konferenci sezóny s University of Toledo 5:2. Eagles jsou nyní 9-10 celkově a 0-1 v týmové hře.

„Tvrdě jsme bojovali a soutěžili všude, takže je to obrovská ztráta,“ řekl trenér týmu. Jason Wiseman. „Na druhou stranu jsme se hodně snažili a byli jsme opravdu jen pár bodů od toho, abychom mohli zápas vyhrát.“

jak se to stalo

Eastern viděla vítězství ve čtyřhře od svého manžela č. 2 v prváku Sabina Brishaková (Cheb, ČR-Gymnázium Jana Blahoslava) A Přerna Fichar (Bombaj, Indie – Vysoká škola obchodu a ekonomiky)V Toledu porazili své soupeře 6:3. Duo #1 a #2 tvrdě bojovalo, ale oba nedokázali vyhrát, aby Eagles získali bod ve čtyřhře, a oba propadli 6-4.

V práci pro singles byl druhákem Redshirt Isabel Puma (Straforest, Nizozemsko – sportovní a vzdělávací centrum) kdo dostal emu na šachovnici jako první, vyhrál 6-4, 3-6, 1-0 (5) a skončil čtvrtý. velká červená košile Vasavi Ganesan (Chennai, India Public High School – Alagaba (východní Florida)) Následovala těsně, když svou raketovou soutěž dokončila 6-2, 3-6, 6-3 na 6. místě. O první místo tvrdě bojovala její spolužačka. Luisa Pelayová (Porto, Portugalsko – Colegio Cebes (stát Wright)), který ji donutil hrát tři sety, ale nakonec prohrál, 7-6 (1), 2-6, 1-0 (5). Zelenobílí bojovali tvrdě, ale nedokázali vyhrát a podlehli Rockets 5-2.

Poznámky k zápasu
můj manžel

1. Cassie Alcala / Julia Koszynski (TOLEDO-W) poraženy. Vasavi Ganesan/Isabel Puma (EMU) 6-4
2. Sabina Brishaková/Přerna Fichar (Evropská měnová unie) def. Sloan Teske / Shalini Talamarago (Toledo) 6-3
3. Laura Moreira / Patricia Banta (Toledo) poraženy. Luisa Pelayová/Grace Whitney (EMU) 6-4

READ  Vanishek a Wilson vedou Capitals k vítězství 2:0 nad Islanders | Zprávy, sport, práce

nezadaní
1. Cassie Alcala (TOLEDO-W) poražena. Luisa Pelayová (EMU) 7-6 (1-0), 2-6, 1-0 (5)
2. Sloane Teske (TOLEDO-W) poražena. Přerna Fichar (EMU) 6-3, 6-3
3. Julia Koszynski (Toledo) poražena. Sabina Brishaková (EMU) 6-2, 6-2
4. Isabel Puma (Evropská měnová unie) def. Shalini Talamarago (Toledo) 6-4, 3-6, 1-0 (5)
5. Patricia Banta (Toledo) poražena. Emma Lou Boomers (EMU) 6-2, 6-4
6. Vasavi Ganesan (Evropská měnová unie) def. Eileen Carneyová (Toledo) 6-2, 3-6, 6-3

další
Východní Michigan vyrazí o nadcházejícím víkendu na cestu do Kalamazoo v Michiganu, kde se v pátek 25. března ve 13 hodin vydá na Western Michigan University. Po zápase s Broncos zamíří Eagles do Bowling Green v Ohiu na Bowling Green. State University challenge Neděle 27. března ve 13 hodin

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *