Ovládejte každý aspekt hmatové odezvy na svých telefonech Galaxy

Ovládejte každý aspekt hmatové odezvy na svých telefonech Galaxy

Nejnovější špičkové telefony Samsung Galaxy jsou vybaveny všestranným hmatovým modulem odezvy, který vibruje, když klepnete na obrazovku, přijímáte telefonní hovory a oznámení, používáte klávesnici Samsung nebo ovládáte gesty atd.

V nejnovějších verzích One UI si uživatelé mohou upravit parametry haptické odezvy podle svých představ a velmi podrobně. Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli změnit intenzitu vibrací svého telefonu Galaxy.

Změňte nastavení hmatové odezvy na zařízení Galaxy

Chcete-li upravit nastavení vibrací telefonu, nejprve otevřete Nastavení Aplikace pak přejděte na „Zvuk a vibrace“ Jídelní lístek.

Zde najdete dvě podnabídky, z nichž každá obsahuje podrobné nastavení hmatové odezvy. Tyto se nazývají podnabídky „Vibrace systému“ A „Intenzita vibrací.“

a „Vibrace systému“ Obrazovka umožňuje ovládat intenzitu vibrací systému a individuálně zapínat nebo vypínat vibrace pro různé akce, včetně:

  • Hmatové interakce
  • Kontaktní klávesnice
  • Klávesnice Samsung
  • Lodní doprava
  • Navigační gesta
  • Zpětná vazba fotoaparátu

Další podnabídka se nazývá „intenzita vibrací“, Umožňuje uživatelům měnit intenzitu haptické odezvy pro čtyři parametry: hovor, upozornění, systém a média.

V této nabídce je také páté nastavení, které umožňuje povolit funkci tzv „Vibrační zvuk pro příchozí hovory.“ Když je tato funkce zapnutá, telefon bude ze svých reproduktorů simulovat hlasitější vibrace.

Tento vylepšený vibrační zvuk se nepřehraje, když váš telefon vysílá zvuk do jiného zařízení, jako jsou externí reproduktory nebo sluchátka.

READ  „Demonschool“ inspirovaná postavami působí jako hra DS tím nejlepším způsobem, jaký kdy byl

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *