Jako Mortal Kombat 1 DLC pravděpodobně unikne nový ninja s vyměněným pohlavím

Jako Mortal Kombat 1 DLC pravděpodobně unikne nový ninja s vyměněným pohlavím

Mortal Kombat 1 právě dnes dostal svou nejnovější postavu ke stažení v Ermacu, ale vypadá to, že nyní možná víme něco jiného, ​​co se do hry může dostat také.

Budoucí díl DLC pro MK1 pravděpodobně unikne online a zajímavé je, že je věnován nové verzi klasického ninji s vyměněným pohlavím.

Potenciální spoilery pro budoucí oznámení pro nadcházející Mortal Kombat.


Profesionální modelka a módní návrhářka Jiwon Ra dnes zveřejnila na svém instagramovém účtu zajímavý příspěvek, v němž tvrdila, že poskytla obrázek modelu tváře Harumi Hasashi v Mortal Kombat 1.


Navíc její příspěvky naznačují, že bude součástí hry jako ženská verze Scorpiona.


Nezdá se, že by tato postava Scorpiona byla plná hratelných postav, vezmeme-li v úvahu její příspěvek „Vyberte si Harumi jako svého Kamea“, a také použití hashtagu #Kameo.

Pokud je toto vše legitimní, pravděpodobně by to ukazovalo na nového Scorpion Kamo, který se objeví v Kombat Pack 2 MK1, který ještě nebyl oficiálně odhalen.


Jít tímto směrem by nebylo příliš překvapivé vzhledem k tomu, že vytvořili Janet Cage Camio v Kombat Pack 1 jako alternativní výměnu pohlaví na časové ose pro Johnnyho Cage (který se také krátce objevil v příběhovém režimu).


Pokud se v tomto případě opravdu chcete dostat do technické roviny, je nejlepší nechat si titul Scorpion vyměnit pohlaví od jeho obvyklých nositelů, protože Harumi je již zavedená postava.


V původní časové ose byla Harumi manželkou Hanza Hasashiho, který byl zabit spolu se zbytkem Shirai Ryu a inspiroval Scorpiona na cestě pomsty.

READ  Nezbedný pes na multiplayerovém projektu The Last of Us: `` Stručně řečeno, pracujeme na tom '


Časová osa Mortal Kombat 1 ji ukazuje jako Harumi Shirai a provdanou za Kuai Liang Scorpion jako součást Shirai Ryu a je naživu, pokud ji zatím známe.


Nicméně u tohoto Kamea to vypadá, že budou následovat jednu z dalších možných časových linií představených v MK1, kde byl Hanzo zabit s Harumi navlečeným do štíra.

Co se týče toho, jak se její pohyby a vzhled budou lišit od Hanzo/Kuai Liang, to se teprve uvidí, ale její herní kresba naznačuje, že by se mohla více zaměřit na šerm.


Je důležité brát toto odhalení s rezervou, protože NetherRealm Studios ani Warner Bros nic oficiálně nepotvrdily. Zatím – a nic jiného to plně nepodporuje než její příspěvek.


V době tisku je příspěvek Jiwon Ra stále aktivní na Instagramu, kde aktivně odpovídá na komentáře fanoušků. To také zahrnovalo jednu otázku, zda jí bylo dovoleno o tom mluvit, na což odpověděla: „Jsem.“


Zahrnují také značný počet fotografií a videí v příspěvku, ale žádné z nich nejsou skutečně nové (nebo v některých případech součástí MK1), snad kromě záběru nastavení snímání pohybu/obličeje.


Pokud Harumi Scorpion v budoucnu skutečně přijde na MK1 jako DLC, oficiální oznámení pravděpodobně přijde o několik měsíců později.


Kombat Pack 2 bude pravděpodobně odhalen až ve Final Kombat v červnu nebo později v létě poté, co skončí první várka DLC s Takedou.


You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *