Amazon Echo Show8 dnes stojí u mnoha maloobchodníků 75 $

Velikonoce jsou neděle a pokud slavíte svátky, ale letos nebudete moci navštívit svou rodinu, je Zoom Call skvělou alternativou, jak zajistit, abyste stále mohli komunikovat se svými blízkými. Podporuje přiblížení na několika zařízeních, Včetně Amazon Echo Show 8, Který je v prodeji za 75 $ za AmazonkaA Nejlepší nákup, A Fotbalová branka. Toto zařízení obvykle stojí 130 $.


Amazon Eco Show 8

Ceny přijaté v době zveřejnění.

Inteligentní displej Amazon stojí 130 $ a je vybaven jasnou, ostrou 8palcovou obrazovkou.

Amazon také diskontuje tablety Fire HD 8, což vede k slevě 30 $ z běžných maloobchodních cen. Můžeš koupit Fire HD 8 tablet pouze za 60 $Nebo můžete získat Fire HD 8 Plus za 80 $. Na rozdíl od předchozích modelů Fire HD 8 mají nejnovější tablety port USB-C pro rychlejší nabíjení a HD 8 Plus podporuje také bezdrátové nabíjení.


Amazon Fire HD 8 (2020)

Ceny přijaté v době zveřejnění.

Řada tabletů Amazon Fire HD s úhlopříčkou 8 palců a 32 GB úložiště (plus podpora microSD). Základní model klesl na 60 $ na Amazonu nebo 80 $, pokud jste hledali Fire HD 8 Plus, který podporuje bezdrátové nabíjení.

B&H Photo zlevnil řadu Galaxy S21 s úsporami až 200 $. Můžeš koupit S21 odemčený za 700 $ Toto je cena pro oba 128 GB A 256 GB úložiště Konfigy. Samsung Galaxy S21 Plus můžete získat pro kteroukoli z nich 800 $, pokud získáte 128 GB Konfigurace nebo 815 $ za model 256 GB. Vlajková loď řady S21 a Ultra je v prodeji za slevu 200 $, Který má počáteční prodejní cenu 1 000 $.

Bezdrátová nabíječka Nomad’s Base Station Pro Qi Umožňuje vám snadno nabíjet více zařízení současně, aniž byste museli dávat pozor, jak je zanedbávat. Obvykle 200 $, Nomád Pokrok okraj Čtenáři mají možnost zakoupit tuto nabíjecí podložku za pouhých 100 USD před zdaněním. Jednoduše přejděte na web Nomad a po dokončení platby zadejte propagační kód VOX Chcete-li uplatnit slevu.


Nomad Base Station Pro

Ceny přijaté v době zveřejnění.

Bezdrátová nabíječka Nomad Base Station Pro Qi má několik nabíjecích cívek Aira FreePower, které umožňují tenký design bez kompromisů ve výkonu. Jeho design pomáhá plýtvat méně energie a generovat méně přebytečného tepla ve srovnání s většinou ostatních možností.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *