Jimmy se utká Brian_F proti Ryuovi z RobTV v zápase prvního proti třem ve Street Fighter 6


Evo 2022 nabídlo hráčům šanci zažít show Street Fighter 6 s Ryu, Chun-Li, Lukem a Jamiem. Naštěstí pro nás ostatní Capcom umožnil hráčům zachytit záběry jejich zápasů.

je konec YouTube kanál Briana_F, můžete vidět video s kompilací mezi Ryu z RobTV a Jamiem z Brian_F. Protože tito dva očividně strávili spoustu času testováním mechaniky, znamená to, že měli pouze jednu skupinu od prvního do tří.

Jak se od RobTV očekává, je schopen spolehnout se na základy a nohy s Ryu, aby šikanoval Jamieho Briana_F. Zatímco Street Fighter 6 se zdá být silně zaměřený na útok, RobTV je schopen použít Ryuovy ohnivé koule, aby držel Jamieho pryč.


Navzdory tomu se Brian_F při mnoha příležitostech podařilo zahnat RobTV do rohu. Přestože je Jamie novou postavou v sérii Street Fighter, Brian_F přesně předvedl, jak využít Rekčiny nové řetězy a skoky do vody.


Brian_F však poznamenal, že on a RobTV byli ve Street Fighter 6 noví a televize v Evo 2022 byly pomalé. Očividně má pocit, že zde prezentovaná hratelnost byla „příliš slabá“.


Nemohu se však ubránit dojmu, že oba hráči byli schopni poskytnout malou ochutnávku toho, co dokážou základy bojové hry na vysoké úrovni v prostředí Street Fighter 6. Podívejte se níže:
READ  Srovnávací video kampaně Halo Infinite ukazuje zásadní vylepšení

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.