Nejnovější: Nová studie ukazuje účinnost vakcín COVID | Obchodní

ATÉNY, Řecko – Řecký premiér uvedl, že cestovní ruch v zemi se otevře 15. května, kdy bude zrušen zákaz cestování mezi různými regiony země.

Předseda vlády Kyriakos Mitsotakis oznámil ve středu v televizním projevu a dodal, že restaurace a kavárny budou moci znovuotevřít mimo oblasti od 3. května. Pravoslavné Velikonoce 2. května.

Přes opatření blokování se Řecko snažilo potlačit vzplanutí v případech, které začaly koncem ledna. Míra úmrtnosti zůstává nad průměrem Evropské unie.

Celkový potvrzený počet obětí v Řecku ve středu dosáhl 9 713.

ANKARA, Turecko – Turecko podle ministerstva zdravotnictví zaznamenalo další denní rekord v počtu úmrtí COVID-19 na 362 úmrtích za posledních 24 hodin.

Země hlásila 61 967 nových potvrzených případů. Koronavirus potvrdil, že potvrzený počet obětí dosáhl 36 975, přičemž došlo k nejméně 4,4 milionu případů.

Země je od 13. dubna částečně uzamčena, což zahrnuje prodloužený večerní zákaz vycházení ve všední dny, návrat k online vzdělávání a zákaz nepodstatného cestování mezi městy. Prezident Recep Tayyip Erdogan uvedl, že vláda zavede přísnější opatření, pokud neklesne míra infekce a úmrtí.

READ  Vodafone integruje Facebook Watch do televizní platformy

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *