NASA je napumpovaná kolem roku 2023: Zde je důvod

Pro NASA bude těžké dosáhnout vrcholu v roce 2022, v roce poznamenaném prvními snímky z vesmírného dalekohledu Jamese Webba a úspěšným dokončením Mise Artemis I na Měsíc a podle zasažený asteroidem. Tak co dál? zesilovat V neděli bylo zveřejněno video NASA Poskytuje náhled na všechny nadcházející vesmírné události v roce 2023.

Video obsahuje komentář administrátora NASA Billa Nelsona, který jej začíná slovy: „Nikdy nepřestaneme zkoumat neznámé ve vzduchu a vesmíru.“

NASA má nabitý seznam aktivit pro nadcházející rok. NASA oznámí výběr astronautů pro misi Artemis II, první pilotovaný start nové éry průzkumu Měsíce. Očekávejte spoustu rozruchu kolem odhalení prototypů skafandrů pro budoucí mise Artemis.

Mělo by to být rok, kdy Boeing konečně vypustí astronauty na Mezinárodní vesmírnou stanici na palubě Vesmírná loď Starliner Protože se těší, až dožene SpaceX a její úspěšné provozování letů Crew Dragon.

Fanoušci vesmírného rocku se mohou těšit na ztvárnění Materiál z asteroidu Bennu Jako součást mise Osiris-Rex. NASA také doufá, že spustí program Přijdu pozdě na psychiatrii Navštívit asteroid bohatý na minerály.

Možná méně okouzlující, ale stejně důležitý seznam projektů souvisejících s klimatem, včetně vypuštění satelitu TEMPO pro monitorování znečištění a spuštění NASA Informační centrum Země Projekt výměny dat o počasí, zemi, vodě a klimatu.

Není to jen vesmír, který bude NASA zaměstnávat. Agentura pracuje na inovacích Nadzvukový letoun X-59 a X-57 plně elektrická letadla jako způsoby, jak zlepšit leteckou dopravu.

Očekávejte nové obrázky a objevy od Webba jako trvalé téma po celý rok. Díky nabitému programu NASA nebude v roce 2023 nouze o důvody, proč vzhlížet ke hvězdám.

READ  Aljaška je první zemí, která dala vakcíny Covid k dispozici téměř každému

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *