Poslední: Djokovič porazil Nadala ve finále French Open | Sportovní

Jakmile si fanoušci uvědomili, že je nechá zůstat, atmosféra se drasticky změnila. Předvedli nadšenou verzi francouzské národní hymny „La Marseillaise“, zatímco někteří na stadionu poděkovali francouzskému prezidentovi Emmanuelovi Macronovi za tento krok.

Novak Djokovič je jen jeden set od finále French Open.

Proti třináctinásobnému šampionovi Rafaelovi Nadalovi u soudu Philippe Chatrierovi funguje Djokovičova taktika zaměřování Nadalova bekhendu dobře. Po prohře prvního setu vedl Djokovič 2: 1.

Postupuje 3-6, 6-3, 7-6 (4).

Zlom nastal v tajbrejku, když Nadal poslal lehký forhend mimo hranice a propadl 5: 3 po skvělém maximu, během kterého oba stříleli sporadicky. Poté Djokovič hlavičkoval 6-4 a Nadal fauloval, aby vzal set.

Nejlépe hodnocený Novak Djokovič remizoval o jeden set proti třináctinásobnému šampionovi Rafaelovi Nadalovi v semifinále French Open.

Djokovič prohrál úvodní set 6: 3 a druhý set dokončil 6: 3 po záchraně dvou bodů zlomu ve finále.

Soupeření mezi Djokovičem a Nadalem je jedno z největších v mužském tenise. Postavili se proti sobě již po 17. na velkém turnaji a celkově po 58.. Djokovič vede rekord 29-28, ale Nadal porazil Roland Garros 7: 1.

READ  Junior World: USA porazily Švédsko 3-2 | Zprávy, sport, práce

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.