Jak otestovat drift s tyčí v Modern Warfare 3

Jak otestovat drift s tyčí v Modern Warfare 3

zveřejněno: 2023-10-08T22:20:53

Aktualizováno: 2023-10-08T22:21:07

Sledgehammer Games umožnili hráčům testovat a ladit drift s tyčí v MW3.

Stick Drift je nejhorší scénář pro fanoušky jakékoli střílečky. Špatné vstupy mohou z hledání směru udělat noční můru a zcela zničit hru.

Existuje však několik řešení, pokud jde o to, nechat se unést nákupem nové konzole Těžké kladivo Snažíte se to napravit tím, že místo toho sestavíte řešení hry.

Článek pokračuje po reklamě

Zde je vše, co potřebujete vědět o nastavení anti-stick driftu Modern Warfare 3.

Obsah

Jak najít režim unášení tyče

Hráči najdou nastavení driftu kniplu pod „Ovladač“ v nabídce nastavení. Ve spodní části nabídky bude sekce s názvem „Dead Inputs“, kde lze přistupovat k nastavení driftu kniplu.

Zaregistrujte se zdarma do Dexerto a získejte:

Méně reklam|Tmavý režim|Herní, televizní, filmové a technologické pořady

dexerto

Na pravé straně obrazovky hra zobrazí schéma levé a pravé páčky a také obou spouštěčů. Všechny čtyři lze upravit podle toho, co je pro konzoli potřeba.

Článek pokračuje po reklamě

Kde se provádí test vychýlení kniplu?

První možností v nastavení mrtvé zóny je „Test mrtvé zóny přilepením“, kdy hra umožní hráči volně pohybovat holemi a vidět přesné umístění na mapě. V závislosti na tom, který směr potřebuje pomoc, může být tato mapa přeložena na minimum nebo maximum, které je třeba pro danou hůl změnit.

Nastavení driftu spouště v MW3dexerto

Neexistuje žádná mapa ovládacích tlačítek, ale tato nastavení lze nalézt ve spodní části stejné rozbalovací nabídky. Tentokrát je zde schéma pro oba spouštěče, které lze změnit v závislosti na tom, jak velký tlak chce hráč poskytnout.

Článek pokračuje po reklamě

Výchozí vstup mrtvé zóny

Než začnete měnit nastavení, je důležité si uvědomit, které nastavení začalo na jakém čísle. Každý posuvník má specifické číslo, které odpovídá ovladači, který nemá drift. Pokud nakonec změníte nastavení na něco, co se vám nelíbí, zde jsou výchozí hodnoty, které vás vrátí na správnou cestu.

  • Minimální levá páka: 10
  • Maximální levá páka: 99
  • Minimální pravá páka: 10
  • Pravá páka max: 99
  • Necitlivá zóna tlačítka L2: 13
  • Mrtvá zóna tlačítka R2: 13

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *