Náhled: Katar vs Albánie – předpovědi, týmové zprávy, sestavy

Sports Mole hodnotí středeční mezinárodní přátelský zápas mezi Katarem a Albánií, včetně předpovědí, týmových zpráv a možných sestav.

Katar Přípravu na mistrovství světa 2022 zakončí přátelským zápasem proti nim Albánie Středa večer.

Felix SanchezNárodní tým zahájí turnaj proti Ekvádoru 20. listopadu, Albánie se však nekvalifikovala do finále turnaje a národní tým se místo toho dívá na kvalifikační zápasy o Euro 2024 v příštím roce.


Náhled zápasu

© Reuters

Katar se jako hostitel automaticky kvalifikoval do nadcházejícího finále Světového poháru a bude to jejich vůbec první vystoupení v soutěži.

Maroons jsou momentálně na tréninkovém kempu ve Španělsku v rámci přípravy na turnaj, kde se ve svých posledních třech přípravných zápasech střetnou s Guatemalou, Hondurasem a Panamou a oba zápasy vyhráli.

Katar do tohoto zápasu vstoupí po sobotním vítězství 2:1 nad Panamou a konfrontace s Albánií bude posledním přátelským zápasem před začátkem turnaje.

Sanchezův tým zahájí turnaj proti Ekvádoru 20. listopadu a poté se ve skupině A utká se Senegalem a Nizozemskem.

Katar bude jistě smolařem v jejich skupině, ale momentálně vede sérii čtyř zápasů bez porážky ve všech soutěžích a další pozitivní výsledek ve středu zvedne úroveň sebevědomí.

Trenér Albánie Eduardo Riga fotil 28. března 2021© Reuters

Mezitím se Albánie nikdy nekvalifikovala do finále mistrovství světa a nebude přítomna ani na turnaji v roce 2022.

Ve skutečnosti vyhráli Reds and Blacks během play off šest ze svých 10 zápasů, ale nakonec skončili ve skupině A třetí za Anglií a Polskem.

Eduardo RigaTým si ze svého kvalifikačního tažení určitě může vzít pozitiva a byl přítomen na Euru 2016, kde vypadl ve skupinové fázi turnaje.

Albánie se v příštích přípravných zápasech 16. listopadu a 19. listopadu utká s Itálií a Arménií, poté se vrátí ke hře až příští rok v březnu proti Polsku.

READ  Nový West Ham přispěvatel do lednových plánů, dlouhodobé strategie a českého dosahu

Riga byla vybrána do skupiny E, pokud jde o kvalifikaci na mistrovství Evropy 2024, s Polskem, Českou republikou, Faerskými ostrovy a Moldavskem.

Katarský model (všechny soutěže):

Albánský formát (všechny soutěže):


Novinky týmu

Akram Afif slaví 27. září 2022 vstřelení gólů za Katar© Reuters

Očekává se, že trenér katarského národního týmu Sánchez pošle na hřiště silný tým, aby ve středu odpískal, než provede změny pro trvání soutěže.

Almoez Ali Se 41 je nejlepším střelcem týmu a kapitán se k němu pravděpodobně připojí v poslední třetině pole. Hassan Al Haydos.

Pokud jde o mezinárodní zápasy, v katarském národním týmu je mnoho zkušeností Abdulaziz Hatem A Karim Boudiaf To také jde s funkcí od začátku.

Mezitím má Albánie pro tento zápas neuvěřitelně nezkušený tým, protože trenér Rigy nebyl schopen povolat své nejlepší hráče kvůli sezóně, která ještě nezralá na mistrovství světa.

Nejzkušenějším hráčem týmu je Šerif Claco O šest klobouků, přičemž každý se objevil pouze jednou nebo se ještě neobjevil.

Redon Xhixha S největší pravděpodobností dostane kývnutí v poslední třetině pole vedle sebe Xhuliano Skukas Pane HisageA Odis RocheA Armando Bruga A Ray manag Mezi nedostupné.

Možné vytvoření základny Kataru:
Al-Sheeb Hasan, Khoukhi, Salman, Khader; Hatem, Boudiaf, Waad, Asadullah; Ali Al Haydos

Možná základní sestava Albánie:
Šala. Turkage, Goreshta, Hakaj, Janko; Calako, Abazag, Delio, Marco; Skuka, Xhixha


SM slova zelené pozadí

Říkáme: Katar 2-0 Albánie

Katar bude fantazírovat o svých šancích získat v tomto zápase další výhru na palubovce, přičemž Albánie je z hlediska zkušeností na mezinárodní úrovni velmi lehká. Může to být překážka, protože oba manažeři jsou připraveni provést během soutěže velké změny, ale Katar by měl mít nakonec velmi vysokou kvalitu.

Chcete-li analyzovat data pro nejpravděpodobnější výsledky, skóre a další pro tento zápas, klikněte sem.

READ  Západní a jižní výsledky otevření | Sportovní

ID: 499169: 1false2false3false: QQ:: z desktopové databáze: LenBod: collect10732:

Náhledy e-mailem

Pro získání klikněte sem sportovní krtekDenní e-mail s náhledy a předpovědi pro každou hlavní hru!


You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.