Otestujte své riziko demence a mrtvice pomocí skóre péče o mozek z Massachusetts General Hospital

Otestujte své riziko demence a mrtvice pomocí skóre péče o mozek z Massachusetts General Hospital

BOSTON – Vědci z Massachusetts General Hospital v Bostonu našli způsob, jak tento problém překonat Zkouška Vaše riziko demence nebo mrtvice.

Vypočítají vaše šance na infekci, a pokud budete pravidelně chodit na kontroly, nebude to vyžadovat žádné krevní testy, laboratoře ani cestu k lékaři.

Jaké jsou otázky týkající se péče o mozek?

a Body péče o mozek Je to jednoduchá série otázek, na které můžete odpovědět během několika minut. Mnohé jsou zřejmé, včetně podrobností o vaší stravě, cvičebních návycích, krevním tlaku a cholesterolu. Existují však také otázky týkající se vaší sociální emocionální pohody, jako například – Dokážete zvládat stres? Máš v životě nějaký cíl? máš kamarády?

„Cílem tohoto výsledku a co nás pohání, je odpovědět na otázku, kterou jsme dostávali,“ vysvětlil spoluzakladatel. McCance Center for Brain Health V obecné mši, Dr. Jonathan Rosand. „Co mohu udělat, abych se dobře staral o svou mysl, abych neměl problémy s pamětí jako můj otec nebo matka?“

Překvapivý výsledek péče o mozek

Ideální skóre je 21 a podle doktora Rosanda došlo ve výzkumu k velkému překvapení.

„Pouhé pětibodové zvýšení skóre Brain Care u nejmladší věkové skupiny v této studii a rozsah, v jakém to ovlivňuje vaše riziko demence a mrtvice, je 50% snížení vašeho rizika,“ řekl v pátek WBZ-TV.

Jak zlepšit své skóre

Pokud nejste dokonalí, což samozřejmě bude většina z nás, řekl Dr. Rosand, jeho rada je řešit jeden problém po druhém, něco, o čem víte, že uspějete, a přestat kouřit a snižovat krevní tlak. jsou ty velké.

„Kdybychom všem lidem s vysokým krevním tlakem v této zemi zajistili krevní tlak ve zdravém rozmezí… to by mělo obrovský dopad na počet nových případů demence a mrtvice,“ řekl.

Udělejte si test Brain Care Score sami

Dr. Rosand doufá, že lidé test podstoupí a výsledky pak proberou se svým lékařem.

READ  Illinois COVID dnes aktualizováno: IL hlásí 6 406 nových případů koronaviru, 8 úmrtí

„Pokud máme překonat tuto pomalou epidemii onemocnění mozku souvisejících s věkem, každý musí sehrát svou roli,“ řekl.

Můžete udělat test tady Nebo vytiskněte a použijte toto Výsledková listina.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *