Nádherný podzim v The Point a The Berry Theatre

Nádherný podzim v The Point a The Berry Theatre

V The Point Eastleigh a v divadle Perry v Hedge End je nádherná podzimní sezóna zábavy, akcí a zážitků.

Vstupenky jsou nyní v prodeji Skvělé pro Raymonda Briggse Otcovy narozeniny Jako velkolepou slavnostní show – a pozoruhodné komiky, drama, burlesku, magii, spoustu věcí pro děti a řadu lekcí na oblíbených místech vlastní a provozuje Eastleigh Borough Council.

Mezi davově potěšující akty The Point patří tribute akty Mysli na Floyda A kluk Eastley Elio Pace kdo přijde s děsem Prohlédněte si alba Billyho Joela uzavřená prohlídka s návštěvou místa jeho narození; Úžasné kouzlo v Morgan & West Mega Magic Show Pro děti a komické Ed Byrne Teorii, že humor = tragédie + čas, testuje tím, že doluje nejtragičtější události v jeho životě pro smích.

Alternativní slavnostní program nabízí vesmírnou herní show Astrologické bingoVánoční brnění páteře nevěsty a žhavá show z burleskní show s Stowattová palice. Je toho ale dost i pro ty nejmenší Slavnostní rodinná párty Nicka Cobba a možnost setkat se se Santou v Eastleigh’s Christmas Lights Switch, než se studiové divadlo v místě stane ledovou jeskyní v YetiBezplatná zkušební verze pro děti do pěti let a starší.

Malé děti budou milovat dům Julie Donaldsonové a Axela Schefflera Příběhy z dubového lesa Zatímco starší sourozenci jsou vyzváni, aby se posadili do pohlcující skupiny Laskavějšídojemný a drásavý příběh české židovské dívky, která ve 30. letech uprchne dětským transportem do Spojeného království.

Pravidelní oblíbenci The Point jsou zpět, včetně těch oblíbených Úterý je velmi dobrý Program pro kojence a malé děti, včetně nové sekce pro malé tanečníky. Pro všechny je k dispozici film a přátelské přivítání Inkluzivní kinoVyužijte příležitosti a naučte se, jak pomoci naší planetě v Centru udržitelného rozvoje, nebo se zapojte do týdenních kurzů tance, divadla a řemesel pro dospělé a mládež.

READ  Comcast, ViacomCBS Získejte schválení EU pro SkyShowtime Streaming Venture – The Hollywood Reporter

Vánoční show v The Berry Theatre mezitím slaví 50. výročí Raymonda Briggse Otcovy narozeninyOčekává se, že místo v prosinci navštíví tisíce rodin.

Fanoušci komedie si mohou vychutnat živé stand upy od velkých jmen, jako je Sam AveryA Jeff Norcott A Simon Evanszatímco existuje více šancí vysmát se ponožkám Hledám přítelekterý je oslavou hudby Victoria Wood Máma je to slovoupřímná a upřímná show o mateřství s Cheryl Ferguson z Eastenders v hlavní roli.
Je zde divadlo pro celou rodinu Půl hodiny Hancocku A Živé dinosauří dobrodružství Zatímco starší děti a dospělí budou milovat hru Dolly Parton Ahoj Jolenevyskočili ze sedadel Lovení a zpívat spolu s muzikály na západním konci Vysněné hvězdy kabátu.

Zjistěte více a zarezervujte si www.thepointeastleigh.co.uk A www.theberrytheatre.co.uk

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *