Finále Rafaela Nadala vs Novak Djokovic Live Stream Reddit / Twitter

Finále Rafaela Nadala vs Novak Djokovic Live Stream Reddit / Twitter

Sledujte zápas Rafaela Nadala a Novaka Djokoviča živě na Redditu

Raphael Nadal VS Novak Djokovic: Desátý nasazený Rafael Nadal v Melbourne oslnil a postoupil do čtvrtfinále, když ve vysoce kvalitní soutěži porazil desátého spoluhráče Arenu Sabalenku.

V prvním zápase v aréně Roda Lavera narazíte na Srbsko a Kanadu. Obě země se setkaly ve vyřazovací fázi loni, když Srbsko zvítězilo 3: 0 a dostalo se do semifinále. Duo se již druhý rok setká v soutěži č. 1 ve dvouhře.

Standout zápas v této konfrontaci byl zápas číslo 1 mezi Novakem Rafaelem Nadalem a Denisem Shapovalovem, který Rafael Nadal vyhrál v tajbrejku v posledním setu. Světová jednička byla v Sydney tlačena na hranici 2 hodin a 40 minut, ale zatáhla mu za nervy a popřela Kanaďanovi nezapomenutelné vítězství.

Živý přenos Rafael Nadal vs Novak Djokovic na bezplatných kanálech Reddit 2021 Crackstreams

Naštěstí pro vás Reddit umožňuje fanouškům najít živý přenos všech nejžhavějších tenisových zápasů Australian Open online. Vše, co uživatelé potřebují, je vyhledat konkrétní hru, zahrnout do dotazu názvy týmů a zbytek udělá Reddit. To vám pomůže najít živé vysílání, aby vyhovovalo všem vašim potřebám, v závislosti na hře, kterou chcete sledovat.

Sky Sports

Nejpopulárnějším způsobem, jak sledovat živé fotbalové přenosy online, je program Sky Sports, který je již dlouho jedním z nejpopulárnějších kanálů pro sledování sportovních událostí.

Sky Sports také poskytuje fanouškům spoustu videí a aktualizované výsledky naživo, aby informovali publikum – jeden cíl po druhém. Jeho pokrytí se táhne přes tolik různých turnajů a zápasů, že se vyplatí pro jakoukoli úroveň sportovních fanatiků, i když sledujete pouze jeden tým nebo chcete sledovat vše. S Sky Sports je možné všechno.

fuboTV

Dále to máme fuboTV„Což je jedna z nejlepších platforem pro sledování Australian Open Tennis 2021. Je určena pro ty, kteří mají opravdu rádi sport, a to díky velkému počtu vyhrazených kanálů. Platforma má v současné době pouze jeden balíček s názvem fubo (54,99 $ / měsíc), ale můžete jej bez obav používat, protože máte desítky kanálů, ke kterým máte přístup. Existuje také spousta prémiových kanálů a síťových balíčků, které můžete přidat, pokud opravdu chcete vidět více. To by nebylo nutné pro finále Stanley Cupu, protože balíček fubo již obsahuje NBC i NBCSN, takže jste krytí.

Předplatitelé fuboTV mohou navíc zaznamenávat libovolný obsah, který chtějí, protože v plánu je zahrnuto 30 hodin cloudového DVR prostoru. Pokud chcete zvýšit maximální částku až 500 hodin cloudového prostoru, budete muset platit 9,99 $ měsíčně. Uživatelé také mohou prohlížet obsah na dvou zařízeních současně, ale třetí lze přidat přidáním platby 5,99 $ měsíčně. V naší recenzi fuboTV najdete další podrobnosti o tom, co platforma nabízí.

READ  NBC10 Philadelphia - Danielle Collinsová se snaží na Australian Open obhájit bodové umístění

Sling tv

Sling TV je nejlepší volbou pro sledování tenisových zápasů online, pro ty, kteří nemohou sledovat tenisové zápasy. Je univerzální, poskytuje fanouškům možnosti sledovat mnoho různých sportů a jako jeden ze svých kanálů má také ESPN. Takže můžete získat televizní službu, abyste mohli sledovat zápas bez překážek.

Fanoušci musí za získání služby zaplatit poplatek za předplatné, ale je k dispozici 7denní zkušební verze.

YouTube TV

Fanoušci se chystají používat YouTube TV a stal se jedním z nejpopulárnějších způsobů sledování živých sportovních událostí online.

Fanoušci jsou povinni platit poplatek za předplatné, ale většina z nich považuje za výhodnou cenu vzhledem k počtu dalších zahrnutých kanálů. A pokud vaše země z nějakého důvodu nemá přístup k těmto vysílacím kanálům, můžete kdykoli použít VPN ke změně umístění a změně země, kde je to povoleno. To je hodnota spolehlivé VPN.

Pokud jde o cenové možnosti, základní tarif YouTube TV začíná na 49,99 $ měsíčně. Získáte tak širokou škálu možností kanálu – od sportu přes zábavu až po vše, co byste si mohli přát.

K dispozici je také zkušební doba, takže si ji můžete vyzkoušet před instalací plné ceny.

Ekvivalent italské otevřené tenisové skupiny ATP

Skupina A: Srbsko, Německo, Kanada

Skupina dvě: Španělsko, Řecko, Austrálie

Skupina C: Rakousko, Itálie, Francie

Skupina D: Rusko, Argentina, Japonsko

Rafael Nadal vs Novak Djokovič Stolní tenis Italian Open 2021 Tennis Championships

Úterý 2. února – dopolední zasedání – začíná v 4:30 indického standardního času
Skupina A – Road Laver Arena Skupina C – Arena John Kane
1. Dušan Lagovič (SRB) – Miloš Novak Djokovič (Kanada) 1. Denis Novak (Austrálie) vs Fabio Novak Djokovic (Itálie)
2. Novak Raphael Nadal (SRB) vs Denis Shapovalov (Kanada) 2 Dominic Raphael Nadal (Austrálie) – Novak Djokovic (Itálie)
3. Čtyřhra – Srbsko vs Kanada 3. Čtyřhra – Rakousko vs Itálie

Živé přenosy Rafael Nadal a Novak Djokovic 2021

Pokud žijete někde, kde sledujete živé vysílání ESPN„ZAČNĚTE ve sportu, CCTV, TSN, RDS, super sport“, nemusí to být nutně konec hry pro vás a vaše ambice na Australian Open Tennis. Možná budete moci pomocí svého přihlašovacího ID a hesla k online streamovací službě získat přístup k streamovací aplikaci, jako je ESPN nebo MNC Sports, abyste mohli sledovat online otevřené australské tenisové zápasy, které budou placeny zdarma. Vše, co potřebujete, je stabilní veřejný internet a bezplatné služby VPN.

Vzhledem k mnoha regionálním omezením a omezením se někteří z vás mohou při přihlášení k vysílání Australian Open Tennis 2021 setkat s problémy s dostupností kanálu ve vaší zemi. Co kdybychom vám však řekli, že existuje lepší způsob, jak tyto problémy vyřešit.

READ  Mezinárodní tenisté v Iowě se prosazují po celém světě

No, tady to je! Jediné, co musíte udělat, je získat službu VPN a vše odtamtud vám bude k dispozici, včetně kanálů, ke kterým jste dříve neměli přístup pouhým používáním VPN, procházením zemí, geolokací a užíváním kanálů těchto zemí. Takže, aniž byste trávili více času, můžete sledovat tenisový turnaj Australian Open pomocí služby VPN.

 1. Jděte do ExpressVPN Nejnovější služby sledování nabídek ExpressVPN Show strana.
 2. Předplaťte si jeden z balíčků (měsíčně, 1 rok, 2 roky)
 3. Stahujte do svého oblíbeného streamovacího zařízení
 4. Přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů
 5. Jako umístění serveru vyberte „USA“ (další kanály naleznete v tabulce výše)
 6. Přejít na ESPN
 7. Vyhledejte živé vysílání
 8. Nechte se sledovat

Živý přenos Rafael Nadal vs Novak Djokovic Tennis na chytrém telefonu

V této moderní době v roce 2020 je smartphone nejpoužívanější věcí ke sledování čehokoli, k získávání informací o čemkoli atd. Pro uživatele chytrých telefonů jsme připraveni vám poskytnout informace, proto si můžete Grand Slam Tennis 2021 live událost vždy užít. Můžete nainstalovat oficiální vysílací program. Nebo můžete přistupovat pomocí smartphonu podle našich pokynů. Vždy sledujte naše stránky a užijte si otevřené australské tenisové přenosy na svém smartphonu.

Jak sledovat zápas Rafaela Nadala a Novaka Djokoviča živě na kabelu

Pokud si chcete užít australský otevřený kabelový tenis, stačí zvolit oficiální vysílací web. Protože oficiální web důvěřuje jen každému. Pokud používáte jiný streamovací web, můžete získat pouze video, pouze zvuk nebo to nemůže být jasné jako HD.

Na druhé straně bude oficiální vysílací stránka vysílat tenisový kanál Australian Open v přímém přenosu. Musíte tedy neustále kontaktovat oficiální kanál. Protože oficiální kanál vám umožní přístup ke sledování události. Pokud existuje mnoho problémů s připojením k oficiálnímu kanálu, můžete si jej předplatit, a proto k němu můžete kdykoli a kdekoli přistupovat pomocí kabelu.

 • fuboTV
 • ESPN +
 • Sling tv
 • YouTube TV
 • Hulu
 • DirecTV hned
 • Zobrazení PlayStation

Jak sledovat zápas Rafaela Nadala a Novaka Djokoviča naživo bez kabelu?

Za tímto moderním světem je další svět, který se nazývá svět internetu. Pokud chcete sledovat tenis na Australian Open online bez kabelu, musíte najít kanály, které jsou přístupné online. Sledování bez kabelu je oblíbenou volbou pro ty, kteří mají vysokou mobilitu, nebo pro ty, kteří kabel prostě nechtějí používat. Bude to pro vás nejlepší streamovací služba.

Informace provozovatele televizního vysílání a televizní kanály

Kromě místního pokrytí celého zápasu Australian Open Tennis Championships v roce 2021, který budou také celosvětově zobrazovat jeho mezinárodní vysílací partneři na různých kanálech. Eurosport je érou práv na vysílání tenisového turnaje Australian Open v kontinentální Evropě, a to v 52 zemích. WOWOW uzavřela partnerství s tenisovým turnajem Australian Open od roku 1992 a ukázala práva na TV Australian Open tenis v Japonsku. Prime Video se bude zobrazovat na televizním vysílání Grand Slam Tennis ve Velké Británii a Irsku; CCTV a Tencent v Číně, zatímco Star India vysílal tenis Australian Open v přímém přenosu v zemích indického subkontinentu. Jeden z předních sportovních kanálů beIN Sports vysílá naživo tenisový turnaj Australian Open v regionu MENA. Některé další kanály, jako je ESPN International v Mexiku, Střední Americe, Karibiku, Jižní Americe a Oceánii; Fox Sports v jihovýchodní Asii; TSN a RDS v Kanadě; SuperSport v subsaharské Africe vysílá tenisový turnaj 2021 Grand Slam.

READ  3 rychlé kroky, když Bruins vyhrají další 5-2
země TV kanál / služba vysílání
Spojené království Amazon Prime Video
Spojené státy americké ESPN
Austrálie ESPN International
Belgie Eurosport
Brazílie SporTV
Kanada Sportovní síť (TSN)
Čína Fox Sports Asia
Francie, Norsko, Rusko a Německo Eurosport
Indie Indie hvězda
Indonésie Fox Sports Asia
Itálie Eurosport
Japonsko Wow
Jižní Afrika Super Sport
Spojené arabské emiráty BeN Media Group

Rod Laver Hall:

Anastasia Pavlyuchenkova (Rusko) – 3 – Naomi Novak Djokovic (Japonsko)

Laura Siegmund (Německo) – 10 – Jennifer Raphael Nadal (USA)

3- Dominic Raphael Nadal (Rakousko) – Michail Kokoshkin (Kazachstán)

(Přibližný čas: výše uvedené zápasy nejsou dříve než v 5:30 indického času)

Lisette Cabrera (Austrálie) – 2 – Naomi Novak Djokovic (Rumunsko)

1 – Novak Rafael Nadal (Srbsko) – Jeremy Chardy (Francie)

Margaret Court Arena

Kirsten Flipkins (Belgie) – Venus Raphael Nadal (USA)

Bernarda Pera (USA) – 23 Angelique Kerber (Německo)

(Přibližný čas: Výše ​​uvedené zápasy nejsou dříve než 13:30 standardního času v Indii)

Marcus Giron (USA) – 6 – Alexander Novak Djokovic (Německo)

(Přibližný čas: výše uvedený zápas není dříve než 9:00 IST)

Great Minin (Belgie) – 9 Petra Kvitova (Česká republika)

11 Denis Shapovalov (Kanada) – Yanik Sener (Itálie)

(Přibližný čas: Výše ​​uvedené zápasy nejsou dříve než 13:30 standardního času v Indii)

Arena John Kane

17- Stan Wawrinka (Švýcarsko) – Pedro Souza (Portugalsko)

Misaki Doi (Japonsko) vs Alga Tomlianovic (Austrálie)

(Čas je přibližně: výše uvedené zápasy nejsou dříve než v 6:30 ráno v indickém standardním čase)

8- Bianca Andreescu (Kanada) – Mihaela Pozarnescu (Rumunsko)

(Přibližný čas: výše uvedený zápas není dříve než 10:30 IST)

Frederico Ferreira Silva (Portugalsko) vs Nick Novak Djokovic (Austrálie)

(Přibližný čas: výše uvedený zápas není dříve než 13:30 indického standardního času)

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *