Ramstein: Jednonoční „Zayt“ party se bude konat v kinech po celém světě

RAMMSTEIN: Jedna noční poslechová párty 'Zeit', která se bude konat v kinech po celém světě

28. dubna, jeden den před oficiálním vydáním Ramsteinnové album „zeit“V rámci premiéry budou mít fanoušci exkluzivní příležitost zhlédnout, slyšet a zažít jedenáct nových skladeb v úžasném zvukovém formátu Dolby Atmos. Tato akce pouze na jednu noc se bude konat ve vybraných kinech po celém světě a bude obsahovat speciálně vytvořená hudební videa a vizuály, které doplní každou novou píseň.

Vzniknou videoklipy ke třem písním, z nichž dvě budou známé. Třetí video bude uvedeno v kinech ještě ten večer. Zbývajících osm skladeb bude prezentováno s grafikou na obrazovce.

Úplný seznam divadel, kde se bude posluchačský večírek konat, naleznete na zeit.rammstein.de.

Till Lindemann (zpěv), Paul Landers (kytara), Richard Z. Crosby (kytara), vločka (klávesnice), Oliver Riddle (basy) a Christoph Schneider (bicí) Dva roky pracovala na 11 písních na novém albu. Pomohl jim opět berlínský producent Olsen Involtine. „zeit“ byl registrován v La Fabric Studios ve francouzském Saint-Rémy-de-Provence.

Brian Adams Podařilo se mi získat speciální naběračku na obal nového alba. Kanadský hudebník a fotograf zachytil záběr Ramstein Na schodech Trudelturm v Berlíně se nachází Adlershof, impozantní památník výzkumu atmosféry v městském aerodynamickém parku.

V průběhu kariéry trvající téměř 30 let Ramstein Po celém světě prodala více než 20 milionů alb a uskutečnila nespočet neuvěřitelných a přelomových turné. Když bylo turné na stadionu vyprodané kapely odloženo kvůli pandemii, Ramstein Dali si čas na práci na svém novém albu.

Ramstein Fanoušci se mohou těšit na několik „zeit“ formátů. Nové album vyjde jako standardní CD v digitálním obalu s 20stránkovým bookletem, speciální verze CD v 6panelovém digitálním obalu s 56stránkovým bookletem včetně posuvného sáčku a jako 180g dvojité vinylový disk s 20 velkými booklety na stránku, stejně jako v obvyklých digitálních formátech.

READ  Thandie Newton řekla, že odmítla film o superhrdinech poté, co byla požádána, aby hrála umírající matku

Ramstein Evropská část turné kapely v roce 2022 má začít 15. května v Praze v České republice. North American Stadium zahájí provoz 21. srpna v Montrealu a skončí 4. října v Mexico City.

obrazový kredit: Brian Adams

komentovat
BLABBERMOUTH.NET
příběh nebo recenzi, musíte být přihlášeni k aktivnímu osobnímu účtu na Facebooku. Jakmile se přihlásíte, budete moci komentovat. Komentáře nebo příspěvky uživatelů neodrážejí názor
BLABBERMOUTH.NET
A
BLABBERMOUTH.NET
Neschvaluje ani nezaručuje přesnost žádného komentáře uživatele. Chcete-li nahlásit spam nebo jakékoli urážlivé, obscénní, pomlouvačné, rasistické, homofobní, výhružné komentáře nebo cokoli, co by mohlo porušovat platné zákony, použijte odkazy „Nahlásit Facebook“ a „Označit spam“, které se zobrazují vedle samotných komentářů. Chcete-li to provést, klikněte na šipku dolů v pravém horním rohu komentáře na Facebooku (šipka není viditelná, dokud ji nepřejedete) a vyberte příslušnou akci. Můžete také poslat e-mail na blabbermouthinbox (@) gmail.com s relevantními podrobnostmi.
BLABBERMOUTH.NET
si vyhrazuje právo „skrýt“ komentáře, které mohou být považovány za urážlivé, nezákonné nebo nevhodné, a „zakázat“ uživatelům, kteří porušují podmínky služby webu. Skryté komentáře se budou uživateli a jeho přátelům na Facebooku stále zobrazovat. Pokud je přidán nový komentář od „Blokovaného“ uživatele nebo obsahuje slovo na černé listině, bude mít tento komentář automaticky omezenou viditelnost (komentáře „Zablokovaného“ uživatele budou viditelné pouze uživateli a jeho přátelům na Facebooku).

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *