Stadiony Langley a Delta oznámeny pro U-17 World Hockey Challenge – Maple Ridge News

Stadiony Langley a Delta oznámeny pro U-17 World Hockey Challenge – Maple Ridge News

Nejtalentovanější hokejový tým světa U-17 bude letos na podzim debutovat v Langley a Deltě.

Po dvouleté přestávce kvůli omezením COVID, Hockey Canada’s 2022 World Under-17 Challenge Vrací se 5. až 12. listopadu a zápasy se budou konat v North Delta Langley Event Center a Soundgood Arena.

Turnaj, ve kterém hrají tři kanadské týmy a pět mezinárodních týmů, si klade za cíl předvést „budoucí hvězdy hry“, uvádí web akce.

„Tato událost je prvním krokem v programu Canadian Hockey’s Excellence Program a fanoušci v Metro Vancouver budou moci během turnaje vidět některé z nejlepších mladých hráčů na světě,“ řekl Dean McIntosh, viceprezident pro události a majetek pro Hockey Canada. v páteční tiskové zprávě oficiálně oznamující, že LEC a Sungod jsou letos dvě místa.

Od svého založení v roce 1986 jako Quebec Esso Cup se v U-17 World Hockey Challenge odehrálo více než 1600 tipů NHL, včetně 21 tipů v prvním kole: Pierre Thürgen, Mats Sunden, Alexander Daigle, Brian Berard, Joe Thornton, Vincent Lucavalier, Ilya Kovalchuk, Rick Nash, Marc-Andre Fleury, Alexander Ovečkin, Eric Johnson, Patrick Kane, John Tavares, Taylor Hall, Ryan Nugent Hopkins, Aaron Eckblad, Conor McDavid, Austin Matthews, Jack Hughes, Alexis Lavrenier Force.

Deset různých zemí soutěžilo vedle kanadských účastníků v průběhu historie akce: Česká republika, Československo, Finsko, Německo, Norsko, Rusko, Slovensko, Sovětský svaz, Švédsko a Spojené státy americké.

Země účastnící se FIFA U-17 World Challenge 2022 ještě nebyly oznámeny.

Letošní turnaj se bude konat již počtvrté v Britské Kolumbii, ale poprvé se bude konat na nižší pevnině.

Starosta Langley Jack Frouse řekl, že byl komunitou poctěn tím, že byl vybrán jako jeden z hostitelů turnaje, a nazval jej „významnou mezinárodní událostí“.

„Těšíme se, že přivítáme mnoho z nejlepších hráčů z celého světa, stejně jako všechny hokejové fanoušky, kteří jsou nadšení z toho, že zúčastněné týmy jdou za svými sny o mezinárodní slávě,“ uvedl Froes v tiskové zprávě.

READ  NHL oficiálně oznámila, že hráči se nezúčastní olympijských her v Pekingu

„Ať už se jedná o hráče nebo diváky, jsme si jisti, že si svůj zážitek užijí zde v Langley Events Center, zařízení světové třídy, které se stalo jednou z předních destinací pro sport, rekreaci a volný čas v kraji.“

Starosta Delty George Harvey řekl, že město je nadšené, že bylo v listopadu vybráno jako hostitel pro nejlepší mladé hokejisty z celého světa.

„Delta má dlouhou a bohatou hokejovou historii, od juniorského hokeje po Vancouver Giants až po místo, kde se zrodili vítězové Stanley Cupu,“ uvedl Harvey v tiskové zprávě.

„U-17 World Hockey Challenge pokračuje v hlubokém a dlouhém vztahu mezi Deltou a Kanadou a těšíme se, že v Deltě přivítáme návštěvníky, hráče, trenéry a funkcionáře a samozřejmě budeme sledovat dění na ledě.“

Cameron Hope, generální ředitel BC Hockey, uvedl, že organizace, její členové a partneři a asociace se těší na spolupráci s hostitelskou skupinou akce, „aby poskytli místní iniciativy, které zůstanou v místních komunitách jako dědictví ve spolupráci s touto velmi speciální mezinárodní hokejovou událostí. „

Akce 2019 – konaná v Medicine Hat, Alta. a Swift Current, Sask. Tři kanadské týmy a po jednom reprezentující Českou republiku, Finsko, Rusko, Švédsko a Spojené státy viděly během osmi dnů 22 zápasů, přičemž některé zápasy vysílala stanice TSN a jiné Hockey Canada. Rusko porazilo Američany o zlato, zatímco Česko bralo bronz.

Na začátku roku 2020 Hockey Canada zvažovala společnou nabídku na pořádání akce v roce 2021 v North Delta, Langley a Chilliwack. Když však zasáhl COVID-19, pandemie si vynutila zrušení letošního turnaje (plánovaného na 31. října až 7. listopadu v Charlottetown a Summerside, Ostrov prince Edwarda) a zastavení budoucích plánů.

Akce byla znovu zrušena v roce 2021 a nahrazena jednorázovým Capital Challenge, šestidenním turnajem, na kterém se představí tři mužské týmy do 17 let a kanadský ženský tým, který byl součástí přípravy na zimní olympijské hry v Pekingu o dva měsíce později. . .

READ  K tomuto datu ve sportu 27. července 1952: Česká lokomotiva

Vstupenky na World Under-17 Challenge ještě nebyly oznámeny, ale vstupenky lze zakoupit, jakmile budou k dispozici hockeycanada.ca/tickets.


[email protected]
jako jsme my Facebook a následujte nás Cvrlikání

DeltahockeyLangleyLangley Event Center, North Delta

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *