Lohri je velmi šťastná s novomanželkami Hansikou Motwani a Sohil Khattoriou. Viz prázdninové album

Lohri je velmi šťastná s novomanželkami Hansikou Motwani a Sohil Khattoriou.  Viz prázdninové album

Hansika Motwani se svým manželem Sohail Khathoria. (Zdvořilost: ihansika)

Nové Dillí:

Lohri Tento rok je pro herečku Hansiku Motwani velmi výjimečný. Svátek slaví se svým manželem Suhailem Khatouriyehem poprvé po jejich svatbě. Hansika si vzala Sohaela 4. prosince loňského roku v Rádžasthánu poté, co spolu pár let chodili. V pátek večer své fanoušky pohostila fotkami ze svých oslav „Ola Lohri“ s manželem. Hansika Motwani, oblečená ve slavnostním úboru, vypadá úchvatně v úryvcích, zatímco Sohail Khattoria ji doplnila v červené kurtě a bílém pyžamu. „Lohri je za vás všechny velmi šťastná. Herečka popisovala první fotku. Hansika vypadá na svém manželovi rozkošně, když stojí poblíž Lohriina ohně. Další záběr ukazuje, jak hází do plamenů něco, co vypadá jako popcorn. Hansika zveřejnila fotky s amuletové symboly, oheň a červené srdce. Podívejte se:

sljnjpdo

Snímek obrazovky příběhu Hansiky Motwani na Instagramu.

tj. 29705o

Snímek obrazovky příběhu Hansiky Motwani na Instagramu

Ve svých následujících příbězích na Instagramu Hansika Motwani umožnila fanouškům nahlédnout na její oslavy Lohri s ostatními členy rodiny.

940 uhsg

Snímek obrazovky příběhu Hansiky Motwani na Instagramu

f1dsn0t

Snímek obrazovky příběhu Hansiky Motwani na Instagramu

Hansika Motwani a Sohil Khattoria se po svatbě vydali na prodlouženou dovolenou přes Rakousko, Českou republiku, Německo a Egypt. Zveřejnila soubor svých fotografií, na kterých „stojí vysoko jako pyramidy“ na oblíbeném turistickém místě – pyramidách v Gíze.

Pro toto úžasné fotoalbum z Vídně v Rakousku vymyslela Hansika Motwani úžasný a poutavý popisek. Napsala: „Toto je Wien-Wien.“ Na fotografiích se zdá, že pózuje na turistických místech v modré halence, džínách, černém kabátě a páru modrých bot.

Na dovolené v německém Mnichově Hansika Motwani chladila.

Hansika Motwani také sdílela řadu úžasných fotografií ze svých svatebních oslav. Pokud jste je ještě neviděli, podívejte se nyní:

READ  Ve věku 84 let zemřel slovenský režisér Juraj Jakobescu

Hansika Motwani je známá tím, že hraje dětskou umělkyni v televizní show Shaka laka bum bum. Je také známá svými výkony v Hrithik Roshan a Preity Zinta Koi…. Mil Gaia. Nedávno hrála ve filmu UR Jameel’s Mahakterá vyšla v červenci loňského roku.

Doporučené video dne

Letištní provoz: Tabu a Kriti Sanon spatřeni

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *