K dispozici je první oficiální trailer k filmu „Impeachment: American Crime Story“

Od té doby uplynulo více než 23 let výslovná sexuální aféra Mezi prezidentem Billem Clintonem a Monicou Lewinskou se objevil publiku a otřásl národem, což vedlo k Clintonovi Prosinec 1998 Propuštění, Ale Izolovat:
americký kriminální příběh Vypadá to, že vůbec neuběhl žádný čas.

FX zveřejnili oficiální trailer k 3. sérii americký kriminální příběh Čtvrtek (12. srpna):

Ve zhruba dvouminutovém segmentu se nám představila Beanie Feldstein jako Lewinsky, když začíná svůj první den jako stážistka v Bílém domě. Dostala krátký pohled na Clintona v podání Clive Owena a bylo jí řečeno, že je „profesionálka“.

Poté Linda Tripp (Sarah Paulson) odhalila jejich nedovolenou aféru prostřednictvím záznamů telefonních rozhovorů, které sbírala bez vědomí a souhlasu Lewinského.

„Tady nejde o spravedlnost,“ říká Ann Coulter (Cobie Smulders), jakmile se objeví novinky, a ona dala jasně najevo, že cílem je obvinit Clintonovou.

Trailer končí tím, že Clinton v národní televizi oznámil svou nejslavnější větu: „S tou ženou jsem neměl sexuální styk.“

Eddie Falco také hraje Hillary Clintonovou. Billy Eichner hraje Matt Drudge, zatímco Annalee Ashford hraje Paula Jones.

Izolovat, jako každý americký kriminální příběh Série Antologie zahrnuje rok 2016 Lidé vs. OJ Simpson a 2018 Atentát na Gianni Versace, je výkonným producentem Ryana Murphyho. Lewinsky pracoval také jako producent.

První epizoda bude uvedena 7. září.

Níže si prohlédněte upoutávky, které byly dříve vydány během minulého týdne.

Megan Armstrong (Vložte tweet) je spisovatel s předchozí prací vystupující na místech jako Billboard, Bleacher Report, GQ a dalších. Má velký zájem psát o lidech a o tom, jak žijí svůj život, v rámci hudby, zábavy a sportu.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *