Zdá se, že nejvíce oblíbená hra na Steamu funguje výhradně dobrovolníky

Nejoblíbenější hra na Steamu, včera, je zcela vyvinut dobrovolníky podle webových stránek vývojáře. Fntastic říká, že přijímají dobrovolníky na plný i částečný úvazek, aby pracovali na jejich hrách. Podívejte se na video o dobrovolnictví, které se objevuje na webových stránkách společnosti níže.

„Cokoli v životě děláte, děláte dobrovolně nebo nedobrovolně. Pokud to děláte dobrovolně, stane se z toho nebe. Pokud to uděláte neúmyslně, stane se z toho peklo.“

Webové stránky Fntastic mají sekci „Volunteers“, která říká: „Kultura Fntastic je založena na myšlence dobrovolnictví. To znamená, že každý člen Fntastic je dobrovolníkem.“ Dobrovolníci na plný úvazek dostávají zaplaceno, ale ti, kteří poskytují své služby na částečný úvazek, dostávají „skvělé odměny, účastnické certifikáty a bezplatné žetony“. Fantastické popisuje, co hledají u dobrovolníků na částečný úvazek:

Dobrovolnictví na částečný úvazek ve Fntastic zahrnuje různé aktivity od překládání po komunitní moderování. Dobrovolníci na částečný úvazek mohou také nabídnout své jedinečné dovednosti, aby zlepšili naše projekty nebo vytvořili nové speciální funkce.“

Můžete si přečíst, co o tom všem říká Fntastic tady. Volal jsem, abych se zeptal na dobrovolnou povahu jejich organizace a na to, co se platí různým lidem, kteří den předtím pracují, aby to dostali. Zmínka o vylepšování projektů a vytváření nových funkcí naznačuje, že práce přesahuje standardní dobrovolnickou práci, ale je velmi vágní. Připomeňte si dobrodružství Ubisoftu v Práce s ventilátorem Bez zaručené mzdy Watch Dogs Corps A Beyond Good and Evil 2?

jako takové Testeři zajištění kvality A další profesionálové z herního průmyslu začínají zakládat odbory, aby vyjednávali o lepších pracovních a platebních podmínkách, a je frustrující vidět, jak společnosti, které pracují na špičkových hrách, aktivně nabírají něco, co vypadá jako neplacené dobrovolníky. Není to poprvé, co skupiny staví hry na neplacené práci dobrovolníků, ale často jde o společné skupinové projekty jako např. Skywind Mod. Jindy se ukáže, že je to něco tak nepříjemného jako hvězdy svázané.

The Day Before má začít 1. března 2023. Určitě si ho spousta lidí zařadila do seznamu přání. pára. Budeme vás informovat, pokud bude nějaká zpětná vazba od Fntastic.

READ  Vzácný Mercedes-Benz AMG CLK GTR z roku 1998 by mohl v aukci získat 10 milionů dolarů - Rob Report

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.