Kde se Šedý muž natáčel?

Kde se Šedý muž natáčel?

Ryan Gosling debutoval jako hlavní herec v jednom z akčních filmů Netflixu šedý muž Hrají po boku legendy Kapitána Ameriky Chrise Evanse.

šedý muž Jde o filmovou adaptaci stejnojmenného bestselleru od Marka Greena bratrů Russoových. Film, který je v současnosti nejdražším filmem na Netflixu, sleduje neuvěřitelný příběh Sixe (hraje ho Ryan Gosling), bývalého agenta CIA, kterého CIA vypátrá a jeho bývalého kolegu Lloyda Hansena (Chris Evans).

šedý muž Už je to dlouho, co se před devíti lety poprvé objevily rozhovory mezi bratry Rousseauovými o adaptaci knihy. Nyní se promítá v kinech a na Netflix přijde v pátek 22. července. Bez ohledu na všechny události v šedý mužNebudete chtít minout úžasná místa, ve kterých se Six nachází.

NEWSWEEK Vše, co potřebujete vědět o místě šedý muž Na obrázku níže.

Kde se Šedý muž natáčel?

Ryan Gosling natáčí v Praze „Šedého muže“.
Netflix

v šedý muž Na Netflixu je Six vidět, jak zabíjí cíle CIA v Bangkoku, bojuje s hackery v Hongkongu, zabíjí mezinárodní zabijáky v Praze a setkává se se svým zápasem v opuštěném zámku v Evropě.

Ve skutečnosti, šedý muž Natáčelo se i v mezinárodním měřítku.

Mluvit k Collider.com Před natáčením v roce 2021 režisér Joe Russo sdílel záměr, který za tím stojí šedý muž Vždy to bylo s cílem nastavit a střílet tak, aby byla světová třída.

Řekl: „Toto je skvělý celosvětový špionážní film. Má zasáhnout mnoho různých lokací a stále budeme natáčet v těchto lokacích. Takže jsme z toho nadšení, protože pro vyprávění příběhu je opravdu důležité, navštěvuji tato různá místa.“

Řekl: „Máme skvělý tým a Netflix nás velmi podporuje. [COVID] Natáčení našeho webu to neovlivnilo,“

vyfotit šedý muž Začalo to v Los Angeles v březnu 2021 a skončilo v Praze v červenci téhož roku.

READ  Adam Sandler potvrdil, že bude sledovat 'Uncut Gems' se Safdie Brothers

Mezi hlavní natáčení filmu patřilo studio v Long, Beach California, v Praze včetně samotného centra, Průhonice, Smíchov, ižkov, Holešovice, Karlín a okolní města v České republice včetně Milovic a Ústí nad Labem.

Scény byly také natočeny na Château de Chantilly ve Francii.

Produkční konstruktér Dennis Gasner postavil 21 sad uvnitř bývalého výrobního hangáru Boeingu o rozloze 1 200 000 čtverečních stop v Long Beach.

Praha byla domovem epické bitevní scény mezi Six Assassins a Lloydem.

Natáčení mělo probíhat v české metropoli od 27. června do 20. července 2021, hlášeno pražský reportér před střelbou.

Spolurežisér Anthony Russo řekl Netflixu o natáčení velkého akčního traileru v Praze: „Pro část, kde je Ryan konkrétně v tramvaji, abychom dosáhli toho, co jsme v té tramvaji dokázali, máte skutečnou městskou tramvaj, která jezdí po kolejích v Praha.

„Máme autobus na kolech, který je navržený tak, aby vypadal stejně jako tramvaj, až na to, že jezdí na pneumatikách a nepotřebuje koleje. Protože někdy musíme jet autem buď rychleji, nebo v určitých ulicích, které nejezdíme.“ nemáme koleje a pak to máme na venkovním dvoře Jinde v Praze máme repliku stojící tramvaje, která se nehýbe, ale kamení, chrastí a chrastí, kde pro jistotu také střílíme, je jich mnoho různé verze tramvají.

„Sekvence jako tato – a to platí pro mnoho dalších sekvencí v tomto filmu – je skoro jako by to byl její vlastní film, protože je tak velký a tak specifický.“

Spolurežisér Joe Russo dodal: „Nejsem si jistý, jak se náměstí v Praze uzavřelo. Ale bylo tam 10 dní střelby, výbuchů a dopravních nehod a Pražané nás buď milují, nebo nenávidí.“

Dodal: „Měli jsme tam armádu posádky a armádu vybavení
Složitá scéna, která měla být velmi napjatá, měla být velmi realistická. Toto je nejsložitější sekvence filmu, která vyžaduje stovky komparzistů, vozidel, tramvají a všeho možného v dokonalém výhledu na Pražský hrad. „

READ  Pitinova letní práce: pokus o zapojení Řecka do tokijských her

Praha se také zdvojnásobila jako Bangkok, úvodní scéna šedý muž Šest má za úkol zabít bývalého vraha CIA, který se stal tulákem.

Château de Chantilly, zámek postavený v 19. století pro Jindřicha d’Orléans, syna posledního francouzského krále Ludvíka-Philippa, byl domovem okamžiku, kdy se Six a Lloyd střetli tváří v tvář se CIA pod útokem. v rukou Sixe a Dannyho (Anna de Armas).

Zámek se nachází 30 mil severně od Paříže a je oblíbenou francouzskou turistickou atrakcí s umělým jezerem a muzeem umění.

Jiné země, které byly domovem šedý muž Proces natáčení byl Ázerbájdžán, Chorvatsko, Thajsko a Rakousko.

šedý muž Nyní se promítá ve vybraných kinech a na Netflix přijde v pátek 22. července.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *