Jessica Pegula vs. Barbora Krejčíková Kurzy a předpověď

Jessica Pegula vs. Barbora Krejčíková Kurzy a předpověď


22. ledna 2023; Melbourne, Victoria, Austrálie; Česká republika Barbora Krejčíková po zápase čtvrtého kola proti Jessice Pegulové ze Spojených států sedmý den Australian Open 2023 v Melbourne Parku. Povinný kredit: Mike Frey-USA TODAY Sports

  • Nasazená trojka Jessica Pegula je v pátečním dubajském semifinále favorizována před nenasazenou Barborou Krejkovou.
  • Jejich jediné předchozí setkání bylo na Australian Open 2023, které Pegula vyhrál ve dvou setech
  • Je tady v kurzech Pegula vs Krejcikova otravná vyhlídka? Rozebíráme zápas a děláme předpověď

Jessica Pegula možná čekala, že si v semifinále Dubai Tennis Championships zahraje s šampionkou Australian Open Arynou Sabalenkovou. Místo toho dostanete nehodnocenou Barboru Krejkovou (pátek, ne dříve než v 10:00 ET). Máme tady předpovědi Pegula vs Krejčíková.

Pegula vs Krejčíková Kurz

hráč šíření peněžní linie celkem
[3] Jessica Pegula (USA) -2,5 (-130) -195 O 21,5 (-120)
Barbora Krejková (Česko) +2,5 (+105) +155 U 21,5 (-110)

Krejčíková, které neprospělo rozloučení v prvním kole, tvrdě pracovala, aby se dostala až sem. Ve druhém kole naštvala sedmou nasazenou Dariu Kasatkinovou 7:5 ve třetím setu. Poté překonala č. 12 Petru Kvitovou 6-3 6-2. Je poražená +155 proti Pegule v kurzu Pegula vs Krejčíková. Kurzy k 23. únoru na DraftKings.

Její nejlepší výkon ale přišel ve čtvrtečním čtvrtfinále proti Sabalenkové.

Sabalenka vyhrála první set 6:0. Ve druhém setu vedla 3:1. A pak se to Bělorusce sesypalo právě ve chvíli, kdy byla Krejčíková poprvé suspendována – a pak se pustila do běhu úrovně možná nevídané od loňského října na halovém turnaji v Ostravě.

Vyhrála titul – 0-6, 7-6(2), 6-1 – aby postoupila na svůj druhý zápas za měsíc proti Pegule.

Pegula vs Krejčíková Head to Head Stats

Pegula dostane den volna

Pokud jde o Pegulu, která měla minulý týden v Dauhá dlouhý a dlouhý týden, když se dostala do finále dvouhry a vyhrála čtyřhru s krajankou Coco Gauffovou, byl čtvrtek úžasný den.

St vyrazila ve čtyřhře, ve dvouhře nemusela na kurt vůbec. Talentovaná Češka Karolina Musová se před zápasem odhlásila se zraněním břicha.

Dva ze čtvrtfinálových zápasů se totiž nehrály, protože Karolína Plíšková odstoupila s virovým onemocněním ještě předtím, než potkala Iju Swiateka.

Historie zápasů Pegula vs Krejčíková

rok Soutěž Povrch výsledek vítěz
2023 Australian Open (R16) těžké venku 7-5, 6-2 Pegola

Zápas mezi oběma týmy minulý měsíc ve čtvrtém kole Australian Open byl těsný jen na část prvního setu.

Pokud je Krejčíková grandslamovou šampionkou ze dvou a agilnější hráčkou – lepší technika při každém úderu, spíše hráčka plného hřiště, pokud je potřeba, i když Pegula k tomuto cíli udělal velké pokroky – Pegula udělal vše pro vítězství. posledních devět měsíců.

Barbora Krejčíková se možná příliš brzy odrazila po zranění na French Open 2022, kde měla obhajovat titul. Od té doby jsem se na tuto úroveň nevrátil – až do tohoto týdne v Dubaji. (Foto: Stephanie Miles/OpenCourt.ca)

Krejková ještě nehrála blízkovýchodní turnaje před rokem. Po zranění nohy vynechala velké turnaje v Indian Wells, Miami, Madridu a Římě.

Na French Open se vrátila pouze k obhajobě titulu. Nebyla však ani zdaleka připravena a prohrála v prvním kole.

Češka dobře zakončila sezónu, vyhrála halové závody v Estonsku (kde ve finále porazila domácí oblíbenkyni Anett Kontaveitovou) a v České republice (kam jako domácí favoritka, ale se spoustou polských fanoušků vyrazila na výlet ), ve finále porazila Swiatekovou.

Bez těchto kopů by se jen stěží udržela v první stovce. Současná 30. pozice je její nejnižší od doby před titulem French Open v roce 2021.

READ  Financování sportu v Česku přebírá nová agentura

Ale je to hráčka na špičkové úrovni, kterou úroveň baví. A ukazovala to celý týden v Dubaji.

FanDuel MA: Jak se zaregistrovat včas a získat 100 $ v bonusových sázkách

Pegula vs Krejčíková předpověď

Čekali byste, že tento zápas bude mnohem bližší než jejich střetnutí v Melbourne před měsícem, částečně proto, že Krejková našla formu. Pegula také hrál hodně tenisu.

A na papíře jsou to dva konzistentní útočníci s míčem, kteří útočí na úkol s odborností, vyrovnaností a vyspělostí.

Naše výběry Pegula vs Krejčíková by měly jít dál.

Pegula vs Krejčíková Tipy: 2,5+ kombinací (+125)

Stephanie Milesová

MLB
NHL
Tenis
Sportovní spisovatel

Stephanie dostává steroidy přímo od tenisového zasvěcence. U soudu zastupovala svou zemi na mezinárodní úrovni. Bakalářský titul v žurnalistice vedl k letům výher v MLB a desetiletí pokrývajícím tenis po celém světě. Psala pro Postmedia, The Guardian a The New York Times a také publikuje pro OpenCourt.ca.

Stephanie Milesová
Sportovní spisovatel

MLB
NHL
Tenis

Stephanie dostává steroidy přímo od tenisového zasvěcence. U soudu zastupovala svou zemi na mezinárodní úrovni. Bakalářský titul v žurnalistice vedl k letům výher v MLB a desetiletí pokrývajícím tenis po celém světě. Psala pro Postmedia, The Guardian a The New York Times a také publikuje pro OpenCourt.ca.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *