Anas Jaber: Obhájce titulu se odhlásil z Madrid Open kvůli zranění lýtka | Novinky z tenisu

Anas Jaber odstoupil z Madrid Open kvůli zranění lýtka. Tunisanka loni vyhrála titul a stala se tak první africkou vítězkou turnaje WTA 1000. Britka Emma Radukano bude hrát v Madridu, kde se snaží zotavit z prohry s Jelenou Ostapenkovou minulý týden ve Stuttgartu.


8:52, Spojené království, úterý 25. dubna 2023

Obhájce titulu Ons Jabeur tento týden odstoupil z Madrid Open se zraněním lýtka.

Tunisan v sobotu odstoupil ze tří zápasů v semifinále tenisového turnaje Porsche Open proti Igovi Swiatekovi ve Stuttgartu.

28letý Jaber na Instagramu uvedl: „Po několika lékařských testech se zdá, že mám malou trhlinu v lýtku a budu potřebovat více času na zotavení.

„S politováním oznamuji, že letos nebudu moci soutěžit a obhajovat svůj titul na Madrid Open. Rád bych všem a turnaji popřál skvělou akci.“

Jabeur, který ve finále Madrid Open v roce 2022 porazil Jessicu Pegulu 7-5 0-6 6-2 a stal se prvním Afričanem, který vyhrál turnaj WTA 1000, se měl ve druhém kole utkat s Rumunkou Anou Bogdanovou nebo Maďarkou Annou Bondarovou. událost.generální.


obrázek:
Emma Raducano se zúčastní Madrid Open

Emma Radukano z Velké Británie se zúčastní tenisového turnaje Madrid Open, kde se bude snažit odrazit prohru v přímých setech s Jelenou Ostapenkovou v posledních 32 tenisových turnajích Porsche Grand Prix.

Bývalá světová jednička Karolína Plíšková v pondělí oznámila odstoupení z tenisového turnaje Madrid Open kvůli zranění kolena a Češka doufá, že se včas zotaví do italského Open v Římě od 9. do 20. května.

Pliskokaová se zranila při čtvrtfinálové porážce od světové jedničky Swiatekové ve Stuttgartu.

READ  Bojovníci odpovídají UFC

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *