Street Fighter 6 – Unikl artwork pro 22 hratelných postav

Do hodin od jeho data oficiální odhaleníumělecké dílo s 22 hratelnými postavami zdánlivě in Street Fighter 6 se objevil online.

Zatímco původ úniku není jasný, kresba obsahuje všechny potvrzené postavy v nejnovější přesné upoutávce na jejich nové návrhy. To zahrnuje Kimberly, která byla na konci traileru obtěžována. Jedna postava, Marisa, se také objevila na billboardu v upoutávce.

Navíc, pokud dostatečně přiblížíte jeden z oficiálně vydaných snímků obrazovky, uvidíte několik neoznámených postav uvedených v kategorii Championship, včetně Zangiefa, Guilea, Dhalsima, Cammyho, E. Hondy a Juriho – všechny se objevují v úniku.

Street Fighter 6

Další postava, Canon (nebo Manon – kvalita obrazu znesnadňuje identifikaci), se také objevuje na oblouku, ale ne v úniku, což naznačuje, že únik může u některých bojovníků chybět. Únik obsahuje tři řady znaků – osm, šest a osm – takže je možné, že ve druhém řádku chybí dvě písmena.

Zde jsou uniklé fotografie:

—Zleva doprava: Ryo, Ken, Zangiev, Dalcim, E. Honda, Blanca, Jill, Chun Li.

Street Fighter 6

Zleva doprava: Kami, DJ, Rashid, Gauri, Ed, Akuma.

Street Fighter 6

—Zleva doprava: Luke (USA), Marisa (Itálie), Jimmy (Hong Kong), Mimi (Francie), Lily (Mexiko), JP (Rusko), Kimberly (USA), AKI (Čína) .

Street Fighter 6

Street Fighter 6 naplánováno jít ven PlayStation 5A Playstation 4A Xbox sérieA počítač Přes Steam v roce 2023. Přečtěte si více o hře tady.

Dík, Resetovat.

READ  Capcom odhaluje nejtvrdší vracející se postavu a nováčka v designu ve Street Fighter 6

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *