Hrajte mini zamykací hry v této antologii na Steamu

Je čas oprášit kombinace visacích zámků, které jste si naskladnili. Vycházejí hry Dim Bulb Muzeum mechaniky: Lockpicking na Steam ve čtvrtek. Pro ty, kteří nejsou obeznámeni, je tato „hra“ součástí digitálního muzea a sbírky miniher. Když se budete toulat jeho digitálním prostorem, budete si moci zahrát různé minihry z her a seriálů jako např. hromadný efektA Skyrim, A Kapky.

Game Anthology bude k dispozici na počítačích se systémem Windows, macOS a Linux a finální verze bude obsahovat zámky z desítek videoher. (je to také Dostupné na itch.ioPokud chcete, stáhněte si ji tam.) S touto verzí, která přichází na Steam, budete moci soutěžit v online žebříčcích, abyste viděli, jak se vaše hackerské dovednosti vyvíjejí.

Každá minihra obsahuje poznámku od profesionálních herních designérů na toto téma. Jako designér hraček za muzeem se Johnnemann Nordhagen často přistihl, že kupuje a nechává jiné hračky ke studiu. „Jak skvělé, myslím, kdyby někdo dokázal shromáždit všechny reference na určité způsoby, jak dělat věci na jednom místě,“ řekl Nordhagen na stránce Steam.

Muzeum lockpickingu je jen prvním záznamem ze série her věnovaných zachování mechaniky videoher. Nordhagen plánuje zřídit muzea i pro další mechaniky, ale právě teď máme na výběr spoustu zámků.

READ  Nová aplikace GitHub přesně popisuje, proč váš počítač nemůže upgradovat na Windows 11

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *