AMD potvrzuje, že vylepšené modely Tesla S a X budou obsahovat 2 GPU RDNA

Když Tesla oznámila Aktualizace modelu S a X V lednu nebylo stydlivé říci, že její nové informační a zábavní systémy ušetří až 10 teraflops energie. V té době se spekulovalo, že AMD dodá nový grafický hardware od společnosti Tesla. To dává smysl, vzhledem k tomu, že GPU společnosti RDNA 2 jsou také za PlayStation 5 a Xbox Series X / S. Generální ředitelka AMD Lisa Sue dnes během svého hlavního projevu ve společnosti Computex potvrdila pověsti a zároveň poznamenala, že nový Teslas Bude obsahovat AMD APU (čipy Ryzen se zahrnutou grafikou Radeon) ve svých informačních a zábavních systémech.

Sue naznačil, že grafika RDNA 2 se spustí, když hrajete něco, co vyžaduje hodně energie. To je podobné způsobu, jakým některé notebooky zpracovávají integrované i diskrétní grafické karty. Má to také smysl pro Teslas, protože nebudete chtít snižovat životnost baterie tím, že budete neustále udržovat vysoce výkonný GPU aktivní.

Proč tedy ve svém autě potřebujete grafiku v konzolové kvalitě? Pro jednoho možná budete chtít trochu napěchovat během oběda nebo delšího nabíjení. Aktualizovaný Teslas má také dvě obrazovky: 17palcovou obrazovku vpředu a menší vzadu pro cestující. Takže i když řidič nemá moc času na hraní, je velká šance, že to lidé na zadním sedadle udělají. (Přinejmenším je to příjemný způsob, jak udržet děti v klidu.)

Abych byl upřímný, slušná grafická síla se zdá být poskytována v automobilech začínajících na 74 000 $.

Všechny produkty doporučené společností Engadget jsou ručně vybírány naším redakčním týmem, nezávisle na mateřské společnosti. Některé z našich příběhů obsahují odkazy affiliate partnerů. Pokud něco koupíte prostřednictvím jednoho z těchto odkazů, můžeme získat provizi za přidružení.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *