Granty na denní školu + investice do žen – eŽidovská filantropie

Dobré úterní ráno!

ve dne Vaše každodenní vůleinformujeme o nových grantech pro denní dostupnost židovských škol a přinášíme názorový článek od Schustermana Lisa Eisen o posílení postavení žen. Také v tomto zpravodaji: Ruth Cohenová, Mara Langerová A Gila Ward Menda. Začneme dopisem Elon Musk O nenávistných projevech na Twitteru.

Seznam židovských skupin Přes sekty poslal a Zpráva Generálního ředitele Twitteru Elona Muska včera prosil, aby podnikl kroky k zastavení nenávistných projevů na platformě.

Zpráva, která vedla V Unii pro židovskou reformu Musk vyzývá k tomu, aby šiřitelé nenávisti mohli působit na Twitteru. Vyvolává také své vlastní tweety, o nichž signatáři říkají, že překročily hranice, včetně jednoho z nacistických vojáků a jiný Pepe the Frog, mem, který si přivlastnila krajní pravice. Dopis podepsaly Asociace konzervativních rabínů, Rekonstrukce judaismu, Ortodoxní židovská feministická aliance a další organizace spolu s více než 40 jednotlivými synagogami.

Závazek k zásadám Svoboda projevu nebrání tomu, abychom se vyhýbali těm, kdo obchodují s nenávistí,“ píše se v dopise.„Každý má právo mluvit, ale nemá právo používat globální megafon k předávání své jedovatosti. Twitter může být místem pro silnou výměnu myšlenek a zároveň odmítá zesilovat hlasy, které útočí na ostatní kvůli rase, barvě pleti, náboženství, pohlaví, národnosti, věku nebo postižení.“

Musk, který převzal Twitter koncem října, cvrlikání V polovině listopadu řekl, že „politikou Twitteru je svoboda projevu, nikoli svoboda přístupu.[imally] Zveřejnění bylo zrušeno a odstraněno, takže neexistují žádné reklamy ani jiné příjmy [will go to] na Twitter. Tweet nenajdete, pokud jej konkrétně nevyhledáte, což se od něj nijak neliší [the] Zbytek [the] Internet.“

Ten tweet přišel jako další Byla to Anti-Defamation League a další skupiny Volali inzerenti Pozastavit výdaje na platformě kvůli jejím zásadám nenávistných projevů. Nicméně několik dní po Muskově tweetu Twitter vracím se Účet Kanye Westa, který vyvolal proud antisemitských komentářů. Jeho účet byl od té doby znovu pozastaven. Twitter taky Krátce se vrátil, poté zatkli krajně pravicového provokatéra Nicka Fuentese. Twitter taky Řešení Rada pro důvěru a bezpečnost v prosinci.

READ  Steve King byl jmenován generálním ředitelem hostitelského výboru RNC 2024 v Milwaukee

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *