Ferrari F1 spatřeno na české dálnici; Řidič uniká z obvinění kvůli helmě

Vozy Formule 1 nejsou určeny k jízdě na veřejných komunikacích a jsou povoleny pouze na uzavřených okruzích a závodních tratích. Na internetu se však objevilo video, na kterém je vidět řidič, jak řídí vůz F1 na dálnici. Epizoda se odehrála v České republice.

Tajemný řidič vozu podobného formuli 1 překvapil v neděli ráno ostatní dojíždějící na dálnici D4 jihozápadně od Prahy tím, že s vozem Formule 1 plným Ferrari jel po silnici podél běžného provozu. Řidič se však podle zpráv z médií podařilo uniknout obvinění za to, že na něj tlačil helma, kterou měl na sobě.

Ferrari F1 na silnici se stává virální

Podle zpráv bylo video starého Ferrari, které se stalo virálním, natočeno podél dvouproudé dálnice. Dálnice D4 vede z Prahy v České republice k hranicím s Německem. Ferrari F1 mělo starý vzhled Ferrari F1 s číslem sedm napsaným na koncových štítcích zadního křídla a logy sponzorů Formule 1 Marlboro, Acer a Vodafone.

Jezdec F1 se vyhýbá trestu, zákazu řízení kvůli helmě

Podle a autoevelution.com Ve zprávě se stejný vůz F1 objevil na dálnici D4 poprvé v září 2019. Ve zprávě se uvádí, že se policistům podařilo podezřelého vypátrat, ale kvůli jeho helmě nebyla jeho identifikace pořádně vidět. Zpráva také uvádí, že řidič popřel obvinění, za které se mohl vyhnout případné pokutě 10 000 Kč (asi 421 dolarů) a ročnímu zákazu činnosti, protože helma a uniformy skrývaly jeho totožnost.

podle motor1.com Ve zprávě se zdá, že vůz je poctou Ferrari F2004, které bývalá hvězda F1 Michael Schumacher používal během sezóny 2004 Formule 1. Podle zprávy je číslo 7 pravděpodobně poctou Schumacherovým sedmi titulům mistra světa – poslední z nich bylo dosaženo v roce 2004 s F2004. Od roku 1990 do roku 2009 neměl žádný pilot Ferrari Formule 1 číslo 7.

READ  Vše, co musíte vědět o FILMPIXECH

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *