Bartyová byla vyhlášena hráčkou roku WTA a Raducanu vyhrál cenu pro nováčka

TENIS – Wimbledon – LONDÝN, Velká Británie – 11. července 2021 Australanka Ashleigh Bartyová pózuje se svým ženským pohárem ve dvouhře na balkóně Park Plaza před London Eye po svém vítězství v posledním bazénu prostřednictvím Reuters/Ben Queenborough/File Photo

Zaregistrujte se nyní a získejte bezplatný neomezený přístup na reuters.com

(Reuters) – Řídící orgán žen v úterý uvedl, že Ash Party byla podruhé vyhlášena hráčkou roku WTA a šampionka US Open Emma Radocano byla jmenována nováčkem roku.

Australanka Bartyová, která získala titul v roce 2019, letos vyhrála pět velkých titulů včetně druhého majoru kariéry ve Wimbledonu, kde ve finále porazila Češku Karolínu Plíškovou.

Titul obhájila také v Miami a triumfem v Melbourne, Stuttgartu a Cincinnati si zajistila první místo na konci třetího roku v řadě.

Zaregistrujte se nyní a získejte bezplatný neomezený přístup na reuters.com

Devatenáctiletý hráč vstoupil na US Open jako kvalifikant, který obsadil 150. místo na světě a skončil jako první britský grandslamový šampion po 44 letech.

Češka Barbora Krejková získala ocenění WTA za nejlepší hráčku roku po působivé sezóně, ve které získala titul ve dvouhře na French Open.

Excelovala také ve čtyřhře s partnerkou Kateřinou Senyakovou, přičemž dvojice si odvezla cenu Tag Team Doubles of the Year, kterou také vyhráli v roce 2018.

Nejlepší vracející se hráčkou byla vyhlášena Carla Suarez Navarro.

33letá hráčka v září 2020 oznámila, že se léčí s raným stádiem Hodgkinova lymfomu a podstoupila měsíce chemoterapie a radioterapie, než se v červnu vrátila na French Open.

Zaregistrujte se nyní a získejte bezplatný neomezený přístup na reuters.com

(Další zprávy Shrivathsa Sridhar v Bengaluru; Editace Ed Osmond

READ  Manchester United čelí Granadě ve čtvrtfinále Evropské ligy, Sports News

Naše kritéria: Thomson Reuters Trust Principles.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.