Federico Fellini se objeví v silniční komedii Matte Mina „Never Give Up“

– Na základě vlastního setkání Miny s italským mistrem kinematografie film představí bezprecedentní originální záběry s Fellinim

Režisér Matig Menach

Slovenský režisér a producent Matig Mina, Který získal mezinárodní slávu díky svým oceňovaným filmům o siru Nicholasi Wintonovi, Všichni moji blízcíA Nikki rodina A Síla dobroty: Nicholas Winton„Vrátí se ke svým kořenům ve svém dalším projektu. Mina zahájil svou filmovou kariéru s Fotografie ředitele V roce 1989 celovečerní dokumentární film slovenského režiséra Juraj Jacobescu„S kým pohovoroval Federico Fellini. Nový filmový projekt Mina, nikdy se nevzdávej„Bude následovat nešťastného mladého filmového režiséra, který cestuje do Itálie, aby provedl rozhovor s gigantem světové kinematografie. Na základě vlastních zkušeností Miny byl projekt původně plánován jako dokumentární drama, ale nyní má podobu komediálního filmu.

(Článek pokračuje níže – obchodní informace)

sofia_meetings_internal

Mladý filmař z komunistického Československa dostal rozhovor s Federico Fellinim v kapitalistické Itálii v roce 1989. Režisér se vydává na cestu se sedmičlenným filmovým štábem. Jana MotíkováZe Slovenska Výroba trigonůŘekl to Cineuropovi nikdy se nevzdávej Je to „humorný příběh o těžkém životě filmařů na pozadí tří ideologií – socialismu, nacionalismu a raného kapitalismu“. Dodává, že film bude obsahovat „bezprecedentní originální záběry s Federico Fellinim.“ Mina a filmový producent, Patrick Bash Z Trigonu naznačil, že kliknutí bude následovat v kontextu zákulisních filmů, jako je Francois Truffaut. Den v noci Woody Allen Konec Hollywoodu.

Motyčková pro Cineuropa řekla, že projekt je v současné době ve fázi přepisování scénáře a probíhají jednání o koprodukci. Po epidemii byl harmonogram projektu revidován a rok 2021 bude věnován uzavření společné výroby a partnerů, financování, průzkumu lokalit a přicházení s inovativními a technologickými řešeními výroby. Přípravy výroby by měly začít od února do dubna 2022, přičemž na kartách budou dvě fáze základní fotografie: květen až červen 2022 a září až říjen 2022. Premiéra je předběžně naplánována na podzim 2023 nebo jaro 2024. Motyčková odhalila, že producenti v současné době probíhá. Pro české a italské produkční partnery hledají producenti také koproducenty a německé producenty z VoD platforem.

READ  Letní venkovní kino na brněnské radnici v červenci a srpnu - Brno denně

nikdy se nevzdávej Produkoval Patrick Basch z Tregonu ve prospěch Slovenska a koprodukoval českou produkční společností Matij Menasch, Webb pro Českou republiku Rozhlas a televize Slovensko. Projekt byl dříve podporován Audiovizuální slovenský fond, The Český filmový fond A Kreativní Evropa – média. Prezentováno na koprodukčním fóru When East Meets West Trieste v roce 2014 a na Mezinárodním filmovém festivalu v Terstu v roce 2019. Kontinentální film Divadelní nabídka se bude zabývat územím Slovenska Buntonfilm Funkce bude uvedena v kinech v České republice. Výrobci jednají s potenciálními prodejními agenty.

(Článek pokračuje níže – obchodní informace)

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *