Kam mám cestovat jako James Bond?

Návrat nejslavnějšího tajného agenta na světě. Slaví své 25. vydání a poté, co byl kvůli pandemii Covid-19 odložen o více než rok, nabízí No Time to Die některé z nejúžasnějších a nejúžasnějších destinací na světě.

Od kuriózního anglického venkova až po pulzující ulice Istanbulu byly minulé filmy franšízy promítány na ikonických místech po celém světě, což z něj činí jednoho z nejpopulárnějších cestovatelů v odvětví tajných agentů.

S posláním usnadnit každému poznávání světa využil Booking.com více než 28 milionů záznamů ve více než 152 000 destinacích, aby inspiroval filmové fanoušky, aby si sami prožili část života tajného agenta a přitom zůstali v jednom z tato oblíbená místa natáčení. Zde je několik nápadů na cestování:

Taj Lake Palace – Udaipur, Indie

Pobyt v Taj Lake Palace, známém také jako Floating Palace, je zážitek z cestování jako žádný jiný. Tento luxusní hotel se nachází uprostřed jezera Pichola a byl jedním z míst natáčení filmu Secret Agent z 80. let. Budova je postavena z mramoru a vyznačuje se majestátní architekturou.

Hosté se do hotelu mohou dostat pouze lodí, což činí nemovitost ještě výjimečnější. Ale nebojte se, centrum města je stále v docházkové vzdálenosti, takže si hosté mohou snadno udělat jednodenní výlet do Udaipuru, protože město je obklopeno klidnými vodami jezera Pichola. Po krátké plavbě lodí mohou cestovatelé prozkoumat nádhernou architekturu, chrámy a indickou kuchyni, kterou město může nabídnout.

Hotel Canary Riverside Plaza – Londýn, Velká Británie

V roce 2012 se tajný agent proslavil koupáním ve střešním bazénu hotelu Canary Riverside Plaza. S výhledem na Temži a Londýn má Canary Riverside Plaza Hotel elegantní pokoje, díky nimž se každá agentura bude během pobytu ve městě cítit jako doma.

READ  Nejlepší způsob, jak sledovat Oppenheimer: IMAX & PLF vysvětlil

Hotel se nachází v docházkové vzdálenosti od stanice metra a přístaviště Canary Wharf, které zajišťuje spojení s lodí Thames Clipper Boat a poskytuje přístup k nejoblíbenějším londýnským atrakcím. Londýn nabízí největším fanouškům filmové franšízy prohlídky tajných agentů, které fanouškům představí další místa natáčení ve městě.

Fontainebleau Miami Beach – Miami, USA

Miami bylo kulisou mnoha filmů v této populární filmové franšíze. Pro cestovatele, kteří chtějí nejen zažít kouzlo filmů na vlastní kůži, ale také se chtějí opalovat na slunci, je pobyt ve Fontainebleau Miami Beach nutností. Části třetího dílu série Secret Agents byly natočeny v tomto masivním plážovém letovisku, které nabízí nádherný výhled na oceán a šest venkovních bazénů.

Středisko je ideálním pobytem pro cestovatele, kteří rádi relaxují. Pro ty, kteří chtějí prozkoumat, má resort noční klub, devět restaurací a lázně. Hosté si mohou vychutnat svá martini, aniž by se třásli, v jednom z lobby barů resortu a užívat si nádherný výhled na Miami Beach.

Grandhotel Pupp- Karlovy Vary, Česká republika

V roce 2006 hrál tajný agent ruskou ruletu v působivém kasinu, kterým je ve skutečnosti Grandhotel Pupp. Tento hotel se nachází v historickém centru Karlových Varů v České republice, jen dvě hodiny jízdy od Prahy, a má tradici již od roku 1701.

Hotel nabízí prostorné pokoje a apartmá, exkluzivní restauraci a lázně. Karlovy Vary jsou proslulé nejen svou scénou špionážních filmů, ale české město je proslulé také úžasnými termálními prameny, které byly objeveny ve 14. století. Je to nezbytná destinace pro cestovatele, kteří si během svých cest užívají relaxace a wellness, aby se mohli úplně vrátit domů.

Gran Hotel Ciudad de Mexico – Mexico City, Mexiko

Úvodní scéna 24. vydání populárního filmu Tajný agent začíná průvodem „Den mrtvých“ ulicemi Mexico City, zatímco nepoznatelný agent bloudí po ulici s maskou lebky.

READ  Příběh džina George Millera - Pražský reportér

V Gran Hotel Ciudad de Mexico vstoupil tajný agent, oblékl si oblek a pustil se do práce. Hotel má historickou architekturu a je skvělým místem k pobytu pro ty, kteří rádi cestují po městě a místní kultuře, protože se nachází v docházkové vzdálenosti od hlavních atrakcí, jako je Metropolitní katedrála a Prezidentský palác, které je také možné prozkoumat vstup na celodenní prohlídku města.

GoldenEye- Uracapsa, Jamajka

Právě pod jamajským sluncem začalo toto nyní slavné špionážní povolení. Původní autor řady románů Secret Agent napsal všech 14 románů o světoznámém tajném agentovi tropické monarchie GoldenEye.

Díky soukromým plážím, skrytým zátokám a laguně se slanou vodou je tato nemovitost dokonalým útěkem pro cestovatele (nebo špiony na školení), kteří dávají přednost soukromí a přitom si užívají odpočinkovou dovolenou na pláži. A pro milovníky filmových trháků je to cíl, který musíte navštívit, protože mnoho filmů z této série bylo také natočeno na Jamajce.

Související video:

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *