‚Louskáček! Magic of Christmas Ballet ‚přichází do Paramountu 20. listopadu | Umění a divadlo

Hvězdy ukrajinského baletu budou v divadle Paramount 20. listopadu ve 13 a 17 hodin, kdy Talmi Entertainment uvede „Louskáček! Kouzlo vánočního baletu.“ Turné 30th Anniversary Tour, které se po dvouleté přestávce způsobené pandemií poprvé vrací do kin, představí panenky větší než život, oslnivé kostýmy a mezinárodní obsazení špičkových tanečníků a akrobatů. Inscenace dříve známá jako „Velký ruský Louskáček moskevského baletu“, jejímž tématem byla mezinárodní jednota a mír, byla ze solidarity s ukrajinským lidem přejmenována.

Část výtěžku ze vstupenek bude věnována na humanitární pomoc na Ukrajině a jedním z cílů je vybrat 100 000 dolarů pro UNICEF. Další online dary jsou přijímány na adrese Louskáček. Dove of Peace Adagio a Land of Peace and Harmony se vrátí ve druhé kapitole, doprovázené novými prvky – hejnem bílých holubic a novými marionetami vytvořenými loutkářskými mistry z Prahy.

Vstupenky jsou v prodeji za 175 USD, platinový a zlatý kruh, 120 USD, 80 USD, 70 USD, 50 USD, 40 USD a 30 USD. Kupte si je online na https://www.theparamount.net/event/nutcracker/. Pokladna je otevřena ve všední dny od 10:00 do 14:00 a hodinu před každým představením pro osobní prodej a vstupenky lze zakoupit také telefonicky na čísle (434) 979-1333. Více podrobností najdete na theparamount.net A Louskáček.

READ  Ledová skála ve vesmíru zploštila starobylé město a jeho obyvatele

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.