EXKLUZIVNĚ: Upoutávka a plakát k první filmové soutěži v Tallinnu, Endless Summer Syndrome

EXKLUZIVNĚ: Upoutávka a plakát k první filmové soutěži v Tallinnu, Endless Summer Syndrome

Černé noci 2023 První speciální soutěž

podle

Cafe Danishmand je vzrušující drama o ženě, která zjistí, že její manžel může mít poměr s jedním z jejích adoptovaných dětí.

Sophie Colonová Nekonečný letní syndrom

U delfína (Sophie Colon) Obdrží anonymní telefonát od manželova kolegy ohledně údajného románku s jedním z jejich adoptovaných dětí a matčin model synovské svobody je vystaven nejtvrdším zkouškám. Rozhodne se tiše sledovat svou rodinu a hledat nějakou stopu: cokoliv, co by zmírnilo její strach a vymazalo její pochybnosti. Poté, co pravda vyjde neočekávaným a šokujícím způsobem, se Delphine rozhodne přesunout vinu, aby našla trvalé řešení.

To je shrnutí íránského režiséra působícího v Praze Kavárna DanishmandPrvní celovečerní film napínavého dramatu s názvem Nekonečný letní syndrom [+see also:
trailer
film profile
]
který bude mít světovou premiéru v letošním ročníku premiérové ​​soutěže celovečerních filmů Filmový festival Černé noci v Tallinnu (3.-19. listopadu). Kromě Colona jsou další hlavní herci filmu Digger Jewel, Frederica Milanová A Matteo Cappelli.

(Článek pokračuje níže – Obchodní informace)

legroupeouest/selection-annuelle-appel-a-projets 468

Nekonečný letní syndrom Produkoval Jim Digger a Café Danishmand. Eva Larvoirová, Cédric Larvoir A Jordi Newboa koprodukce i/o post (Česká republika) a Alief (Francie).

Alijev také prodává obraz po celém světě.

Podívejte se na upoutávku a exkluzivní plakát níže:

(Článek pokračuje níže – Obchodní informace)

Líbilo se vám čtení tohoto článku? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru, abyste mohli dostávat další podobné příběhy přímo do vaší schránky.

READ  Brian Cox: Vyhodili mě z Narnie, protože Liam Neeson byl lepší Aslan

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *