Demo hra „The Matrix Awakens“ je nyní k dispozici

epické hryUnreal Engine Oficiálně vydáno The Matrix Awakens: Experience Unreal Engine 5, technická prezentace představující budoucnost interaktivního vyprávění a zábavy.

Hra odhaluje ultrarealistické vizuální prvky a prostředí otevřeného světa, která využívají nejnovější technologii z UE5, jako je World Partition, která automaticky rozděluje velké mapy na mřížky a proudy, Nanite, která zobrazuje prostředí města v nebývalých detailech až po šrouby a šrouby. a Lumen, který simuluje odrážející se světlo od Surfaces, MetaHuman Creator, který zalidňuje svět tisíci digitálních lidí nové generace, a Chaos, který přináší filmovou kvalitu, výbuchy a ničení v reálném čase až po pohyb. plátno a vlasy.

Výše uvedený trailer začíná úvodem od Nea, kterého hraje Keanu Reeves, Trinity, hraje Carrie Ann Moss Kdo se má objevit v Matrix: Vzkříšení Film má premiéru koncem tohoto měsíce. Duo začíná vzrušujícími otázkami, které zpochybňují koncept reality. „Před dvaceti lety jsme se sami sebe ptali, jak dlouho bude trvat, než bude možné změnit tváře a těla stejně snadno jako převlékání,“ řekl Moss. „Zajímalo nás, co by naše identita znamenala v plně digitálním světě,“ pokračoval Reeves. „Co znamená realita, když svět, který dokážeme postavit, vypadá stejně reálně jako ten náš? Video pokračuje scénami ze hry a poskytuje první pohled na záběry ze hry.“

The Matrix Awakens: Experience Unreal Engine 5 Nyní k dispozici na PlayStation 5 A Xbox Xbox X/s. Jít do Unrealengine.com/wakeup pro další informace.

V dalších herních novinkách Stadion Meta VR Horizontské světy Ve Spojených státech a Kanadě je vstup zdarma.

READ  Falešný modul pro 5G Samsung Galaxy S22 Ultra Rocks Black

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *