Kde byl snímek Jacka Ryana 3. řady? Místa natáčení akčního thrilleru byla prozkoumána

Jack Ryan, náš oblíbený agent CIA, se po dlouhém tříletém čekání konečně vrací na obrazovky. Třetí sezóna uznávaného thrilleru vypadla na Prime Video 21. prosince a už je mezi diváky velmi oblíbená.

Nová sezóna sleduje Ryana na útěku před svou vládní agenturou, když se dostane do pasti mezinárodního spiknutí. Předpokladem show je, že agent cestuje na řadu různých míst. Kde se tedy natáčela třetí sezóna Jacka Ryana? Čtěte dál a dozvíte se to.

Místa natáčení pro třetí sezónu Jacka Ryana

Natáčení nové sezóny Jacka Ryana probíhalo v šesti různých zemích, včetně Spojených států, Maďarska, České republiky, Řecka, Itálie a Rakouska. Kamery začaly jezdit na sezónu v říjnu 2020; Výroba však byla brzy zastavena kvůli pandemii Covid.

Natáčení pokračovalo v květnu 2021 a skončilo v září téhož roku. Nyní se bez velkých okolků pojďme podívat na všechna místa, kde se pořad natáčel.

Atény, Řecko

Některé z důležitých sekvencí pro novou sezónu byly natočeny v Aténách, hlavním městě Řecka. Produkční tým byl viděn v Greater Athens, městské oblasti, protože natáčení probíhalo v Aténách, Pireu a městech Laureum a Drapetsona.

Některá další exotická místa v Řecku sloužila jako místa natáčení v srpnu a září 2021, včetně ostrova Santorini, Argolis, Sounion a Kopais.

Praha, Česká republika

Herci a štáb pořadu byli k vidění v Praze, hlavním a největším městě České republiky, v květnu 2021. Řada scén se natáčela v luxusní restauraci v centru města.

Budapešť, Maďarsko

Budapešť, hlavní město Maďarska, byla také místem natáčení 3. sezóny Jacka Ryana. Natáčení probíhalo na Margaret Island, v řece Dunaj, v centru města. Budapešť je nejlidnatější město Maďarska a je známé svými historickými budovami. Před Jackem Ryanem se objeví přísloví kouzelník A Nováčci Byli také zastřeleni ve městě.

READ  Cedar Rapids postupuje kupředu se svými plány na změnu greenway podél řeky Cedar

Produkční tým také natočil některé sekvence v Pešťské župě nedaleko Budapešti. K tomu sloužila studia Astra na ulici Napraforgo 1-3 v obci Mogyoród. Studio se skládalo ze šesti akustických pódií, velkých vnitřních vodních nádrží a obrovského dvorku.

Řím, Itálie

Tým byl viděn natáčet některé klíčové sekvence v Římě, hlavním městě Itálie, v říjnu 2020, než bylo natáčení zastaveno kvůli pandemii. Již dříve se ve městě natáčela řada dalších projektů, včetně John Wick: Kapitola 2, Američan a dobrý, a Špatné a ošklivé.

Vídeň, Rakousko

Herci a štáb se usadili ve Vídni, hlavním a největším městě Rakouska, aby natočili některé klíčové scény, které se natáčely hlavně na náměstí Stephansplatz. Město je známé svými císařskými místy a muzei.

New York, Spojené státy americké

New York také sloužil jako místo natáčení pro Jack Ryan sezónu 3. Stát také hostil řadu dřívějších produkcí, včetně důležitá osoba, kmotr, černá listina, A národní poklad.

Chcete-li získat další novinky a aktualizace, sledujte tento prostor.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *