Xbox Game Pass je zaměřen na sportovní fanoušky NBA 2K21, Madden NFL 21, NHL 21 a dalších

Microsoft přidává do Xbox Game Pass čtyři sporty v březnu a dubnu. Madden NFL 21 Dorazit dnes Jako součást předplatitelů EA Play pro Xbox Game Pass Ultimate a Football Manager 2021 Pro konzoly Xbox a PC dorazí zítra. NBA 2K1 Zítra bude také spuštěn na Xbox Game Pass a bude k dispozici také pro streamování her xCloud.

Čtvrtý a poslední matematický doplněk bude NHL 21 V dubnu dorazili majitelé konzolí Xbox s předplatným Xbox Game Pass Ultimate. Sport není tento měsíc jediným novým přírůstkem. Star Wars: Roje V březnu pro předplatitele Xbox Game Pass Ultimate.

Společnost Microsoft nabízí tři různé verze Xbox Game Pass a každá z nich bude poskytovat různé úrovně přístupu k hrám. Xbox Game Pass Ultimate je nejvyšší na 14,99 $ měsíčně, což umožňuje přístup ke hrám EA Play a streamování her xCloud. Samotný Xbox Game Pass stojí 9,99 $ měsíčně a PC verze 9,99 $ měsíčně. Máme kompletní a podrobný soubor Rozpis všech rozdílů je zde.

Jako vždy některé hry tento měsíc opouštějí Xbox Game Pass. Následující zmizí 15. března:

  • Alvastia Chronicles (Konzole a PC)
  • těžit (PC)
  • Bloodstained: Night Ritual (Konzole a PC)
  • Kona (Řídící jednotka)
  • The Witcher 3: Wild Hunt (Řídící jednotka)
READ  Battlefield 2042 přitahuje vzhled Ruska ve světle aktuálních událostí

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *