„CZHILISPIEL 49“ tento víkend v centru Flatonia

49NS Vydání Czhilispiel je tento víkend v centru Flatonia.

Festival oslavuje české a německé dědictví Flatonia a nabízí úplný seznam aktivit, jako je grilování, umění a řemesla, živá hudba, 5 km a průvod v centru města.

Dnešní (pátek) slavnosti začínají otevřením karnevalu, biergarten, stánků s občerstvením a řemesel. Matt Castillo vystoupí na pódium před show latinského pozdravu od Christiny Amaro.

Zítra (sobota) bude zahrnovat běh a procházky na 5 km, golfový turnaj, kuchařské aktivity, soutěž Jalapeno Eating Contest a Czhilispiel Got Talent Contest. Mezi zítřejší noční zábavu zahrne Rick Trevino, Jon Stork, Giovannie, Hired Guns a LC Rocks.

Festival končí v neděli vystoupením z D’Vine Testament, show osobních a nákladních automobilů a Czhilispiel Grand Parade. Nebude chybět ani soutěž o kostýmy na Halloween, závody tříkolek a soutěž Little Wranglers Hay Hauling pro děti, zatímco dospělí se mohou zúčastnit hry Momma Drivin o zadní sedadlo, hrát pračku a soutěžit v turnajích v kopání podkov a kukuřice. Blue Denim and Shiner’s 2druhá zkratka Vítr bude foukat odpoledne a večer.

Vstupenky a další informace jsou k dispozici na www.flatoniachamber.com.

Má rád

Má rád
milovat
Haha
Báječné
smutný
Rozzlobený

READ  Před 15 lety dosáhlo hodnocení USMNT historického maxima

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *