Hit International Netflix Show se vrací

Úspěšná francouzská série Zavolejte mému agentovi!Nyní je k dispozici na Netflixu v USA a je mnohokrát reprodukován po celém světě. Ačkoli se nevyvíjí žádný americký remake, britská verze ve vývoji, která bude k dispozici na Sundance Now v USA Vysílatelé v Jižní Koreji, Indonésii, na Filipínách, v Malajsii, Polsku a na Středním východě si objednali místní verze pořadu. rozmanité zprávy. citát z Indie, Kontaktujte mého agenta: BollywoodJiž k dispozici na Netflixu.

Původní série Fench s názvem deset procent (deset procent), kterou vytvořila Fanny Herrero. Zaměřuje se na skupinu talentových agentů, kteří se při jednání se svými klienty setkávají s vnitřními potížemi ve svém podnikání. Zavolejte mému agentovi! Byl zahájen ve Francii 2 v říjnu 2015 a svou čtvrtou sezónu dokončil v roce 2020. Nyní je dostupný na Netflixu v USA a vysílán na ICI ARTV v Kanadě. První sezóna bollywoodské verze byla vydána na Netflixu v říjnu 2021.

Britskou verzi budou produkovat Headline Pictures a BRON Studios s Johnem Mortonem (dvacet dvanáctA W1A) jako hlavní spisovatel. Přehlídka vyjde na Amazon UK a Sundance Now v USA a italská verze se vyrábí v Palomar pro Sky.

Jiné verze Zavolejte mému agentovi! Bude k dispozici na různých streamovacích platformách. Filipínský remake bude spuštěn na HBO Go, zatímco indonéská verze bude na Disney+ tamtéž. Verze pro Střední východ bude vydána na MBC, zatímco Astro vydá malajskou verzi. TVN vydá polskou verzi. Partner v novém jihokorejském vydání nebyl oznámen.

Všech sedm nových verzí se začne vyrábět před koncem roku. Renovace pro Českou republiku, Německo, Španělsko a Řecko mohou být oznámeny již brzy. „Formát upravují producenti, kteří mají přístup k místnímu fondu talentů,“ řekla Sabine Schmale, vedoucí mezinárodního prodeje filmů pro TF1 Studios v každém regionu. rozmanité. Každé vydání zdůrazní jedinečné aspekty zábavního průmyslu v každé zemi. Například britská verze se více zaměří na divadlo a produkci ve West Endu.

READ  Google Doodle slaví 108. výročí narození českého chemika Otto Wichterleho, vynálezce kontaktních čoček

francouzština Zavolejte mému agentovi! Pomozte posunout herce k mezinárodní slávě. Camille Cotten nedávno hrála v hollywoodských filmech Dům Gucci A Neperlivá voda. Laure Calamy si zarezervovala oceněné filmové role, včetně Jsem můj ochránce a můj ochránce, A plný úvazek. Na výstavě dále vystupují Thibaut de Montalembert, Lilian Rovier, Fanny Sidney, Nicolas Morey, Stevie Selma a Asaad Bawab.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.