Fanoušek Star Treku z České republiky

Fanoušci Star Treku stojí za některými z největších a nejlepších fanouškovských produkcí jakékoli franšízy. Ať už jde o pokračování cesty nadace ve webové sérii Star Trek Continues nebo Náhodné setkání„Sci-fi milostný příběh, vydaný v roce 2017, tyto jedinečné výtvory jsou poctou popularitě franšízy a zdůrazňují některé talenty, které bychom možná neviděli, kdyby nebylo Star Treku. Nyní máme Squadron, malý film, který byl právě vydán 7. února.

Produkci založili samozvaní Trekkies z České republiky, kteří ve svém ateliéru dokončili v roce 2016 vlastní rekreaci mostu hvězdné lodi norské třídy. Vyvolávací letka Jejich „vysněný projekt“, který probíhá poslední dva roky, chtěl výrobní štáb vytvořit něco „jedinečného a zvláštního“.

Eskadra se odehrává v období války s Dominionem a zaměřuje se na kapitána týmu Hvězdné flotily, který je náhle povýšen do hodnosti kontraadmirála a je mu uděleno velení čtyř kosmických lodí najednou. Mise hlídat vzdálený sektor je přerušena, když se Dominionovi agenti pokusí unést loď. Vzhledem k tomu, že byl vyroben v České republice, film poskytuje anglické titulky a pro ty, kterým se titulky nelíbí, po několika prvních minutách se budete soustředit na příběh, vyhrál jsem u nich. Kvalita filmu vás přiláká.

Roj je velmi dobrá produkce. Mimozemšťané, jako Jem’hdar, Vorta (který je velmi zlý) a Vulkánci, jsou mimořádně dobře navrženi a vyfotografováni a lodě jsou přímo z filmu Star Trek. Existují bitvy vůle a technologie a nebudu říkat víc než to, protože je to něco, co musíte sledovat sami. Netřeba dodávat, že doufám, že Squadron Productions již pracuje na svém dalším vydání.

READ  Pandemický blues podporuje prodej vinylových desek, novinky v oblasti zábavy a hlavní příběhy

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.