Nashville Predators a Roman Josie Blaster Blues přerušili sérii bez vítězství

Roman Jose dal gól a dvě přihrávky a byl Nashville Predators Louis ve čtvrtek večer porazili Blues 6:2 a ukončili tak sérii pěti porážek.

Góly za Predators vstřelili také Michael McCarron, Zach Sanford, Tanner Gano, Ryan Johansson a Mikel Granlund a 33 zákroků předvedl Gus Sarros.

Filip Forsberg a Matt Duchene měli po třech asistencích a Cole Smith přidal dvě.

Robert Thomas, Brayden Shane a Thomas Grace zaznamenali 35 zákroků za St. Louis, které prohrálo třikrát za sebou.

McCarron a Sanford skórovali s odstupem 37 sekund na konci druhého poločasu a poslali Predators do druhé přestávky s vedením 3:2. Oba vstřelili své první góly v této sezóně.

„Měli jsme zápas plně pod kontrolou,“ řekl trenér Blues Craig Behrop. „Vedli jsme 2:1. Dva góly kolem naší sítě. Tam musíme být složitější.“