Závod o postup do třetího kola Evropského poháru mužů EHF začíná

Závod o postup do třetího kola Evropského poháru mužů EHF začíná

Valur se příští víkend utká s estonským Pölva Serviti jako jeden ze šesti plánovaných dvojzápasů. MRK Trogir, HC Budućnost Podgorica, Bregenz Handball, HB Red Boys Differdange a Handball Esch mají také výhodu proti H71, Spor Toto SK, VHC Sviesa, IBV Vestmannaeyjar a VIF, aby odehráli oba zápasy na domácí půdě.

  • Runar Sandefjord, jeden ze semifinalistů minulé sezony, hostí nováčka Sakaryu PSB SK z Turecka. Norové se letos znovu chtějí v soutěži pořádně prosadit
  • Italští šampioni Sidea Group Junior Fasano se utkají s SKKP Handball Brno, kteří v předchozím kole porazili místního rivala HC ROBE Zubří.
  • Souboj mezi čtvrtfinalisty loňské sezony HCB Karviná a ambiciózním rakouským klubem HC Fivers WAT Margareten slibuje jedno z nejnapínavějších střetnutí druhého kola.
  • FH Hafnarfjordur se vrací domů po překonání Diomedese Argose ve dvojzápase v Řecku v prvním kole, ale mladý a talentovaný tým RK Partizan bude před odvetou v Bělehradě příští týden usilovat o pozitivní výsledek.
  • Olympiacos se těší na opakování úspěchu z loňské sezóny tím, že se dostane do třetího kola, ale italský vicemistr Raymond Sassari má za cíl dosáhnout této fáze poprvé ve své historii.
  • Účastníci skupinové fáze UEFA Europa Europa League z minulé sezóny, Tatran Prešov, jsou pryč do Hong Kongu FCC Mesto Lovuseci. Český tým se po desetileté absenci vrátil do evropských klubových soutěží

Průmyslové město známé svými jedinečnými víny doufá, že bude mít skvělou házenkářskou sezónu

GRK Tikvesh navázal na sérii pěti výher a na začátku sezóny v makedonské Premier League nebyl poražen. Klub sídlící v Kavadarsi se navíc po 13 letech vrátil do klubové soutěže Evropské ligy a The Reds hostí rakouský tým Furthof OhK Krems v nedělním utkání druhého kola UEFA mužů Evropské ligy. Městská sportovní hala „Yasmin“ se má stát centrem čtvrti Takvesh, kde se místní obyvatelé i věrní fanoušci klubu připravují zaplnit tribuny a vybudovat úžasnou atmosféru, aby podpořili oblíbený tým při jejich evropském návratu. četa toužící splatit jejich víru.

READ  Katie Poulter porazila Karolínu Plíškovou v Eastbourne a připsala si nejlepší výhru své kariéry | Ryan Peniston srazil Holgera Rona | tenisové novinky

Zdroj obrázků: HC Robe Zubri, HC Fivers WAT Margareten, HC Valur, Jens Friderichs

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *