Sportovní aktualizace – sobota 8. dubna – PembinaValleyOnline.com

Sportovní aktualizace – sobota 8. dubna – PembinaValleyOnline.com

Ze sedmi semifinále Manitoba Junior Hockey League hraných v pátek večer zápas začal. Brandon McCartney nastavil vítěze ve 12:50 do dvojnásobného prodloužení, aby zvedl Portage Terriers přes Virden Oil Capitals 4-3 na Stride Place. Druhý zápas je naplánován na neděli v Tundra Oil & Gas Place. Ty Beasley vstřelil svůj druhý gól v utkání 3:38 do dvojnásobného prodloužení, když Steinbach Pistons porazili Swan Valley Stampeders 5-4. Druhý zápas se odehraje dnes večer v TJ Smith Center.

Mistři Southeastern Manitoba Hockey League St. Anne Aces se dnes večer ve Winnipegské East End Areně střetnou s Tiger Hills Hockey League Minota/Elkhorn C-Hawks v 1. hře nejlepšího „A“ turnaje v hokeji Manitoby. Druhý zápas je naplánován na neděli 16. dubna v Tundra Oil & Gas Place ve Virdenu.

Winnipeg Jets se dnes večer v Canada Live Center utkají s Nashville Predators. Jets a Calgary Flames se dělí o druhou divokou kartu v Západní konferenci hokejové NHL, každý s 89 body. Nashville o bod zpět. Dnes večer se Calgary střetne ve Vancouveru s Canucks. Jets a Predators mají za sebou čtyři zápasy, zatímco Flames tři.

Dominic Toninato a Jansen Harkins zaznamenali solidní zápasy a Arvid Holm předvedl 22 zákroků, když Manitoba Moose zakončili svůj osmizápasový homerun výhrou 3:1 nad Grand Rapids Griffins v Canada Live Center. Za Moose skóroval také Leon Gawanky, který se v úterý a ve středu utká s Texas Stars.

Kanada má bilanci 2:0 v předkole na mistrovství světa žen v hokeji v Bramptonu v Ontariu. Marie-Philip Poulin vstřelila svůj 100. a 101. gól v kariéře při vítězství Kanady 5:1 nad Českem. Renata Fast, Laura Stacy a Saint. Anne’s Jocelyn La Roque také skórovala za Kanaďanky, které se dnes večer utkají s Japonskem.

READ  Sabalenková porazila Plíškovou a na US Open se dostala do druhé poloviny za sebou

Kanaďan Brad Gushue se dnes odpoledne ve 13 hodin utká se Švédem Niklasem Edinem v kvalifikačním zápase na mistrovství světa v curlingu mužů v Ottawě. Gushue, Mark Nichols, EJ Harnden a Geoff Walker porazili Edina 8-5 v pátek večer, když oba týmy dokončily kolo s výsledkem 9-3. Nor Magnus Ramsfjell se v dalším kvalifikačním zápase střetne s Italem Joelem Returnazem. Vítězové se v semifinále spojí se Skotem Brucem Mowattem a Švýcarem Yannickem Schallerem.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *