Češky Krijsiková a Sinyakova usnadňují wimbledonskou čtyřhru

Tenis – Wimbledon – All England Tennis and Croquet Club, Londýn, Velká Británie – 10. července 2022 Kč Kateřina Sinyaková z České republiky a Barbora Krejsíková po vítězství ve finále ženské čtyřhry proti Číňance Zhang Shuai a Belgičance Elise Mertensové. Melville

České duo Barbora Krejšíková a Kateřina Siniaková v neděli porazily nejvýše nasazenou Elise Mertensovou a Zhang Shuai 6:2 6:4 a získaly svůj druhý wimbledonský titul ve čtyřhře.

Druhý nasazený hráč, který turnaj vyhrál také v roce 2018, ztratil na cestě ke svému pátému grandslamovému titulu a druhý letos po vítězství na Australian Open pouhý jeden set.

Zatímco sobotní finále mužské čtyřhry trvalo více než čtyři hodiny, zápas žen byl dohrán a oprášen za 67 minut, když Češi prosadili svou sílu a upřeli Belgičanovi Mertensovi back-to-back titul v All England Clubu.

„Vždy hrajete ve finále Wimbledonu, myslím, že je úplně jedno, v jaké kategorii hrajete, vždycky vám naskočí husí kůže, když jdete na kurt,“ řekla Krežiková novinářům.

„Pro nás opravdu rádi hrajeme na velkém stadionu, takže si myslím, že jsme si tu atmosféru opravdu užili. Od prvního okamžiku jsme opravdu chtěli vyhrát. Jsem na nás opravdu hrdý, protože jsme to dokázali a dokázali jsme získal další trofej.“

České duo se předčasně zlomilo, aby v úvodním setu vedlo 3:0 a neohlíželo se, když to za půl hodiny zabalilo.

Přestože byli v problémech, když byli lámáni rychlostí 3-3 za sekundu, což otevřelo dveře Mertensovi a Changovi, aby se vrátili, spěchali vyhrát další tři zápasy a ztratili pouze jeden bod, aby získali vítězství. .

Dvě Češky, které loni získaly olympijské zlato v Tokiu, vyhrály ve Wimbledonu dohromady 17 zápasů a Krejičová řekla, že navzdory individuálním závazkům mají v očích více titulů ve čtyřhře.

READ  Rozvrh mistrovství světa v halovém hokeji 2022 FIH Rubber Seals

„Samozřejmě máme mnoho cílů. Myslím si, že hlavními cíli jsou slamy, tam chci opravdu dobře.“

„Myslím, že chceme jít dál, bavit se a prostě se snažit být každý den lepším hráčem a lepším člověkem.“

Související příběhy

Získejte nejdůležitější sportovní zprávy přímo do vaší schránkyčti následující

Nenechte si ujít nejnovější zprávy a informace.

účast v POPTÁVKA PLUS Chcete-li získat přístup k The Philippine Daily Inquirer a více než 70 titulům, sdílejte až 5 widgetů, poslouchejte zprávy, stahujte již ve 4 hodiny ráno a sdílejte články na sociálních sítích. Volejte 896 6000.

Pro zpětnou vazbu, stížnosti a dotazy, zavolejte nám.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.