Mario Kart Ride od Super Nintendo World má limit „obvodu pasu“ (USA)

Pokud máš rád Mario Kart Stejně jako my tady v Nintendo Life, jedna z prvních věcí, kterou budete pravděpodobně chtít udělat, když se vydáte na výlet do světa Super Nintendo v Universal Studios Hollywood, je vyzkoušet si tematickou jízdu.

No, pozor – nejprve budete muset splnit určitou podmínku. ke mě The Wall Street JournalHollywoodský park zjevně varuje návštěvníky s „velkým pasem“, že možná nebudou moci jet Mario Kart: Power Challenge, pokud mají obvod pasu 40 palců a více.

Vše souvisí s celkovou bezpečností jízd – parky v dnešní době musí vyvažovat „dostupnost se zvýšenými požadavky na bezpečnost“. Hračky jsou nyní také vybaveny pevnějšími zádržnými prvky, aby bylo zajištěno bezpečné zajištění dětí.

Wall Street Journal k tomu všemu dokázal získat komentář od prezidenta Premier Rides Jima Seaye – který zopakoval, že „bezpečnost hostů“ je vždy „první prioritou“:

Naší první prioritou je vždy bezpečnost našich hostů a zaměstnanců. Vyvažujeme to velmi soustředěným úsilím, aby cestování bylo co nejdostupnější.“

READ  Miyamotův starý rozhovor o hudbě, podivných hrách Donkey Kong

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *