Mario Kart Ride od Super Nintendo World má limit „obvodu pasu“ (USA)

Mario Kart Ride od Super Nintendo World má limit „obvodu pasu“ (USA)

Pokud máš rád Mario Kart Stejně jako my tady v Nintendo Life, jedna z prvních věcí, kterou budete pravděpodobně chtít udělat, když se vydáte na výlet do světa Super Nintendo v Universal Studios Hollywood, je vyzkoušet si tematickou jízdu.

No, pozor – nejprve budete muset splnit určitou podmínku. ke mě The Wall Street JournalHollywoodský park zjevně varuje návštěvníky s „velkým pasem“, že možná nebudou moci jet Mario Kart: Power Challenge, pokud mají obvod pasu 40 palců a více.

Vše souvisí s celkovou bezpečností jízd – parky v dnešní době musí vyvažovat „dostupnost se zvýšenými požadavky na bezpečnost“. Hračky jsou nyní také vybaveny pevnějšími zádržnými prvky, aby bylo zajištěno bezpečné zajištění dětí.

Wall Street Journal k tomu všemu dokázal získat komentář od prezidenta Premier Rides Jima Seaye – který zopakoval, že „bezpečnost hostů“ je vždy „první prioritou“:

Naší první prioritou je vždy bezpečnost našich hostů a zaměstnanců. Vyvažujeme to velmi soustředěným úsilím, aby cestování bylo co nejdostupnější.“

READ  Obnova solárního dataloggeru na bázi PHP

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *