Zde jsou všechny nové funkce v iOS 15

Jablko Poslední vyšel v pondělí Iphone iOS 15 se spáruje s novými funkcemi v Aktualizována řada zařízení iPhone, iPad a Watch.

iOS 15 přináší několik klíčových nových funkcí, které zlepšují uživatelské prostředí iPhonu a rozšiřují možnosti volání napříč zařízeními Apple:

konfrontační čas Získalo podporu díky zavedení služby SharePlay, která umožňuje stranám sledovat televizní pořady a filmy, poslouchat hudbu nebo sdílet obrazovku při chatování přes FaceTime. Zejména tato funkce poskytuje simultánní ovládání přehrávání, takže obě strany mohou komunikovat se sdílenými momenty současně.

Apple také spustil prostorový zvuk pro volání FaceTime, který umožňuje jednotlivým hlasům znít, jako by vycházely ze směru, kterým jsou umístěny na obrazovce, a pomáhá konverzacím plynout přirozeněji. Odkazy na FaceTime lze nyní navíc sdílet s kýmkoli prostřednictvím webového odkazu, což umožňuje uživatelům systému Windows a Android službu využívat.

Nejnovější aktualizace také přináší nové nástroje ke snížení rušivých vlivů. Funkce Focus umožňuje uživatelům zvolit, kterým úkolům upřednostnit, a zároveň snížit počet oznámení přijatých z jiných aplikací. Uživatelé mohou také ostatním signalizovat, že se soustředí, aby se vyhnuli rušení.

Oznámení byla přepracována s většími ikonami pro snazší přeskakování a nyní je lze odesílat jako zjednodušené denní shrnutí, zatímco Mapy nyní nabízejí větší detaily, lepší trasu chůze a 3D orientační body. Webový prohlížeč Safari nyní může podporovat rozšíření a byl přepracován tak, aby obsahoval spodní panel karet pro snazší posouvání stránky. Aplikace Peněženka navíc brzy bude podporovat řidičské licence a digitální klíče.

Jednou z pozoruhodných funkcí je živý text ve fotografiích, který pomocí umělé inteligence v zařízení identifikuje užitečné informace na fotografiích, jako jsou telefonní čísla a e-mailové adresy. Živý text také podporuje překlad do sedmi různých jazyků, včetně angličtiny, čínštiny, francouzštiny, italštiny, němčiny, portugalštiny a španělštiny. Uživatelé mohou využít funkci vizuálního vyhledávání, aby se dozvěděli více o objektech na fotografiích, zatímco funkce Spotlight nyní zobrazuje více informací na první pohled.

READ  Samsung je na steroidech, protože další levný telefon Galaxy dostává Android 13

Aplikace Fotky také získala podporu funkce Vzpomínky, zatímco aplikace Zdraví nyní nabízí lepší způsoby sdílení důležitých dat s určenými kontakty, aby bylo možné lépe sledovat změny stavu.

Nakonec iOS 15 vylepšuje soukromí a zabezpečení mobilních zařízení Apple, poskytuje lepší přehled o tom, jak aplikace přistupují k uživatelským datům, a nabízí funkci předplatného iCloud+ s vylepšenými možnostmi ochrany osobních údajů.

Podívejte se na úplný seznam funkcí iOS 15 Tady.

V případě, že ne, Podívejte se na hlavní oznámení ze zářijové akce Apple Keynote.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *