Nejlepší nasazená Arina Sabalenková vstupuje do třetího kola Dauhá

3. září 2020; Flushing Meadows, New York, USA; Arina Sabalenková z Běloruska odpálí míč před Victorií Azarenkovou z Běloruska 4. den tenisového mistrovství US Open 2020 v Národním tenisovém centru Billie Jean Kingové. Povinný kredit: Robert Deutsch-USA TODAY Sports

Nejlepší nasazená Běloruska Aryna Sabalenková porazila Francouzku Alize Cornetovou 6-2 6-2 v úterním zápase 2. kola na Qatar Total Energy Open v Dauhá.

Šampionka z roku 2020 vyhrála 24 z 29 bodů při svém prvním podání a v 74minutovém zápase nečelila žádnému zlomu. Dalším kandidátem Sabalenkové je Švýcar Gilles Teichmann, který porazil Belgičanku Alison van Uytvanckovou 7:6 (9), 7:5.

Tuniská osmička Ons Jabeur zaznamenala vítězství 1-6, 7-5, 6-3 nad Alexandrou Sasnovich z Běloruska. Mezi další nasazené hráčky, které postoupily v turnaji, patřily: Česká republika Barbora Krejšíková, Španělka Paula Padusaová s číslem 3, Řecko Maria Sakkari s číslem 6, Polka Ija Swatic s číslem 7, Jessica Pegola s číslem 14 Coco Gauff. Č. 15 Jelena Ostapenko z Lotyšska a č. 16 Elise Mertens z Belgie.

Mezi další úterní nenasazené vítězky patřily Češka Teresa Martínková, Ruska Daria Kasatkina a Madison Pringleová, která zvítězila ve svižném kole, když se kvůli zranění stehna odhlásila Běloruska 12. Victoria Azarenková.

– Medi Level Media

READ  Nový wimbledonský šampion? Umět

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *